پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/16 11:19:40
سرویس اقتصادی
اسما‌عیل‌نیا با اشاره به تشدید نظارت ها بربازار شب عید از سوی دولت:

دست دلالان کوتاه شودنگرانی برای گرانی میوه شب عید وجود ندارد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در صورتی که دلالان وارد بازار نشوند و نظم آن را برهم نزنند هیچ‌گونه نگرانی برای تأمین مایحتاج شب عید وجود ندارد تصریح کرد: قیمت‌های تعیین شده برای میوه شب عید با نظارت مسئولان بدون هیچ گونه تغییر و نوسانی به دست مردم رسیده و می‌تواند موجبات کوتاه شدن دست دلالان را فراهم کند.
دست دلالان کوتاه شودنگرانی برای گرانی میوه شب عید وجود ندارد عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در صورتی که دلالان وارد بازار نشوند و نظم آن را برهم نزنند هیچ‌گونه نگرانی برای تأمین مایحتاج شب عید وجود ندارد تصریح کرد: قیمت‌های تعیین شده برای میوه شب عید با نظارت مسئولان بدون هیچ گونه تغییر و نوسانی به دست مردم رسیده و می‌تواند موجبات کوتاه شدن دست دلالان را فراهم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/36012.jpg دست,دلالان,کوتاه,شودنگرانی,برای,گرانی,میوه,شب,عید,وجود,ندارد Icana

محمد اسماعیل‌نیا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه قیمت‌های درنظر گرفته شده برای میوه‌های شب عید نباید دستخوش دگرگونی شود افزود: در حال حاضر کمبودی در بازار و میادین وجود ندارد که بهانه را به دست سودجویان برای افزایش قیمت‌ها دهد.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که در صورتی که دلالان وارد بازار نشوند و نظم آن را برهم نزنند هیچ‌گونه نگرانی برای تأمین مایحتاج شب عید وجود ندارد تصریح کرد: قیمت‌های تعیین شده برای میوه شب عید با نظارت مسئولان بدون هیچ گونه تغییر و نوسانی به دست مردم رسیده و می‌تواند موجبات کوتاه شدن دست دلالان را فراهم کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تأکید بر اینکه با وجود ذخیره‌سازی کافی برای میوه شب عید نگرانی برای کمبود آن در بازار نخواهد بود گفت: ذخیره‌سازی‌های کافی امکان افزایش قیمت را برای میوه‌ شب عید از بین خواهد برد.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس با یادآوری سال‌های پیش گفت: در صورتی که نظارت مسئولان به بازار بیشتر باشد شاهد قیمت گذاری‌های دلخواه از سوی سود جویان برای مایحتاج مردم نخواهیم بود.

این نماینده مردم در مجلس یادآور شد: حمایت از مصرف‌کننده فقط در حرف محقق نمی‌شود و نیازمند کوتاه کردن دست دلالان از بازار و تنظیم قیمت‌ها است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان این مطلب که امید است در سایه تقویت نظارت‌ها شاهد افزایش قیمت میوه و مایحتاج ضروری مردم در شب عید نباشیم تصریح کرد: با وجود ذخیره‌سازی‌های کافی انجام شده افزایش قیمت میوه و مرکبات عید نوروز منطقی نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet