پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/16 11:28:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جوکار:

شورای همکاری خلیج‌فارس پادوی آمریکا در منطقه نباشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت:سفر به جزایر سه گانه حق طبیعی ماست، چرا که این جزایر جزء خاک لاینفک ایران بوده و شورای همکاری خلیج فارس با ادعاهای بی‌اساس خود برای آمریکا پادویی نکند.
شورای همکاری خلیج‌فارس پادوی آمریکا در منطقه نباشد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت:سفر به جزایر سه گانه حق طبیعی ماست، چرا که این جزایر جزء خاک لاینفک ایران بوده و شورای همکاری خلیج فارس با ادعاهای بی‌اساس خود برای آمریکا پادویی نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/11309.jpg شورای,همکاری,خلیج‌فارس,پادوی,آمریکا,در,منطقه,نباشد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"محمدصالح جوکار" نماینده یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به انتقاد شورای همکاری خلیج فارس از سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به جزایر سه‌گانه به باشگاه خبرنگاران گفت:جزایر سه گانه جزو لاینفک خاک کشور ماست و این حق طبیعی ماست که از آن‌جا بازدید کنیم.
وی افزود: متاسفانه بعضی از کشورها خارج از قد و قواره خود حرف می‌زنند، اما باید بدانند که نباید بیشتر از اندازه و ظرفیت خود در مسائل دیگران دخالت کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: ادعاهای بی‌اساس شورای همکاری خلیج فارس علیه کشورمان بیشتر به خاطر کمبودهای درونی آن‌ها و تحریک‌های آمریکاست، اما این حرف‌ها برای ما اساسی نداشته و توجهی به آن‌ها نداریم.
نماینده مردم یزد و صدوق تصریح کرد: امیدوارم این کشورها به خود بیایند و به عنوان پادوی آمریکا در منطقه عمل نکنند، چرا که این به صلاح آن‌ها نیست.
جوکار در پایان خاطرنشان کرد: بازدید و سرکشی ما به جزایر سه‌گانه حق ماست و کشورهای منطقه بدانند که ما باید مسائل منطقه‌ای را در درون خود حل کرده و مجری راهبردهای نیروهای فرامنطقه‌ای نباشیم.

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet