پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/16 12:52:15
سرویس اقتصادی
یوسفیان‌ملا با انتقاد از عملکرد وزارت نیرو در اجرای پروژه ها:

هیچ استانی از بی‌مهری وزیر نیرو در امان نمانده است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از عملکرد وزارت نیرو گفت: متأسفانه بسیاری از پروژه‌ها به علت ضعف در مدیریت وزیر نیرو و سپردن کار به افراد بی‌تخصص در آستانه تعطیلی هستند.
هیچ استانی از بی‌مهری وزیر نیرو در امان نمانده است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از عملکرد وزارت نیرو گفت: متأسفانه بسیاری از پروژه‌ها به علت ضعف در مدیریت وزیر نیرو و سپردن کار به افراد بی‌تخصص در آستانه تعطیلی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/18709.jpg هیچ,استانی,از,بی‌مهری,وزیر,نیرو,در,امان,نمانده,است Icana

عزت‌الله یوسفیان‌ملا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تعطیلی پروژه‌ها نابودی تولید و بیکاری جوانان را در پی‌ خواهد داشت گفت: وزارت نیرو با اقدامات اخیر خود و بی‌تدبیری در اتخاذ تصمیم درست زمینه نابودی پروژه‌هایی که آینده کشور را تضمین می‌کرد را فراهم کرده است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه برخی از طرح‌هایی که به منزله چشم نظام می‌توانست نشانه‌ای از پیشرفت و اقتدار ایران باشد در آستانه نابودی قرار گرفته‌اند افزود: از جمله پروژه‌هایی که به تعطیلی کشیده شده‌اند طرح‌هایی است که در دست وزارت نیرو بوده و در سایه بی نظارتی و عدم کفایت کافی در آستانه نابودی هستند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از عملکرد وزارت نیرو گفت: متأسفانه بسیاری از پروژه‌ها به علت ضعف در مدیریت وزیر نیرو و سپردن کار به افراد بی‌تخصص در آستانه تعطیلی هستند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که مردم منتظر رشد پروژه‌های عمرانی برای ارتقا کشور و شهر محل سکونت خود هستند تصریح کرد: نابودی طرح‌های زیر نظر وزارت نیرو معضلی است که پشتکار مسئولان را برای جلوگیری از آن می‌طلبد.

یوسفیان‌ملا با تأکید بر اینکه هیچ استانی در کشور وجود ندارد که از بی محبتی نامجو وزیر نیرو در رنج نباشد افزود: بی‌مهری وزیر نیرو در کمال بی کفایتی در مدیریت موجبات نابودی طرح‌ها و عقب ماندگی بیش از پیش  کشور را فراهم کرده است.

وی ادامه داد: سپردن کار به افراد بی‌کفایت خود تأخیر در پایان یافتن‌ طرح‌ها و نابودی سرمایه‌های صرف شده را موجب می‌شود و این معضلی است که وزارت نیرو اکنون با بی‌تدبیری‌های خود بر سر پروژه‌های ملی آورده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه مسئولان باید تعهد به انجام وظایفی که بر دوش دارد داشته‌‌ باشند گفت: تا زمانی که پست وزارت یا هر پست دیگری بدون انجام وظایف خود بر دوش گرفته شود نابودی طرح‌های مفید کشور دور از انتظار نخواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet