پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/18 10:45:00
سرویس سیاسی
منصوری‌آرانی با اشاره به برگزاری رزمایش خاتم‌الانبیاء:

توان نیروهای مسلح ایران پشتوانه نظامی جهان اسلام است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، برگزاری رزمایش خاتم‌الانبیاء در منطقه خوزستان را برای ارتقای توان رزمی و انتقال تجربیات نیروهای مسلح خواند و گفت: قدرت نیروهای مسلح ایران پشتوانه جهان اسلام و کشورهای منطقه است.
توان نیروهای مسلح ایران پشتوانه نظامی جهان اسلام است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، برگزاری رزمایش خاتم‌الانبیاء در منطقه خوزستان را برای ارتقای توان رزمی و انتقال تجربیات نیروهای مسلح خواند و گفت: قدرت نیروهای مسلح ایران پشتوانه جهان اسلام و کشورهای منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/25981.jpg توان,نیروهای,مسلح,ایران,پشتوانه,نظامی,جهان,اسلام,است Icana

عباسعلی منصوری‌آرانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با اشاره به برگزاری رزمایش خاتم‌الانبیاء در منطقه خوزستان از سوی نیروی زمینی ارتش، تصریح کرد: این رزمایش جهت ارتقای توان رزمی و انتقال تجربیات بر مبنای برنامه آموزشی و عملیاتی ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مجموعه تهدیدات منطقه‌ای را رصد می‌کنند، گفت: رزمایش‌ها در عین حال که ماهیت آموزشی و عملیاتی دارند در ذات خود پیشگیرانه و تدافعی هستند.

منصوری‌آرانی، تاکید کرد: همچنین در برگزاری رزمایش‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یکی از اقداماتی که انجام می‌شود، آزمایش تسلیحات و تجهیزات جدید نظامی است تا نحوه کاربرد و نوع عملکرد ادوات دفاعی و تسلیحاتی مورد ارزیابی قرار گیرد.

نماینده مردم در مجلس نهم، هماهنگی میان یگان‌های زمینی با یکدیگر و تقویت ستاد و فرماندهی در صحنه عملیات را از دیگر اهداف برگزاری رزمایش خاتم‌الانبیاء خواند و تصریح کرد: برگزاری رزمایش‌های نیروهای مسلح توان رزمی و پدافندی جمهوری اسلامی ایران را در عرصه جهانی و منطقه‌ای به نمایش می‌گذارد.

وی پیام رزمایش‌های نیروهای مسلح ایران به سایر کشورهای منطقه را پیام صلح و دوستی خواند و گفت: قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران پشتوانه جهان اسلام و کشورهای منطقه است.  

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود: جمهوری اسلامی ایران همواره به کشورهای منطقه و حوزه جهان اسلام پیشنهاد برگزاری رزمایش‌های مشترک نظامی را داده است تا این اتحاد و وحدت به سرافرازی و اقتدار جهان اسلام و حوزه زیست مسلمانان جهان بیانجامد و تهدید‌های دشمنان اسلام را از منطقه و حریم جهان اسلام دور کند.

امیر احمدرضا پور‌دستان فرمانده نیروی زمینی ارتش اعلام کرد: رزمایش خاتم‌الانبیاء ‌از روز شنبه (19 اسفند) در منطقه جنوب غرب کشور (خوزستان) آغاز می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet