پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/16 14:09:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپور:

نظارت بر بازار "گم" شده است!

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:ما در چند ماه پایانی دولت عملا برداشتی برای استیضاح و سوال از آقایان مسئول در وزارت صنعت معدن تجارت و دیگر سازمان ها نداریم ، زیرا نتیجه ای نخواهد داشت ؛ لیکن از دولت به صورت جدی می خواهیم به صورت جدی حوزه نظارت را قوی کنند و مجلس جدی در حوزه های انتخابیه تذکرات جدی را خواهد داشت
نظارت بر بازار "گم" شده است! عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:ما در چند ماه پایانی دولت عملا برداشتی برای استیضاح و سوال از آقایان مسئول در وزارت صنعت معدن تجارت و دیگر سازمان ها نداریم ، زیرا نتیجه ای نخواهد داشت ؛ لیکن از دولت به صورت جدی می خواهیم به صورت جدی حوزه نظارت را قوی کنند و مجلس جدی در حوزه های انتخابیه تذکرات جدی را خواهد داشت https://cdn.icana.ir/d/019/22650.jpg نظارت,بر,بازار,"گم",شده,است! Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عوض حیدرپور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ،گفت:وزارت بازرگانی قدیم یک سازمان نظارتی داشت که نظارت بر بازار را به صورت جدی انجام می داد، اما متاسفانه با ادغام دو وزارتخانه صنایع و معادن و بازرگانی که یک وزارتخانه جدید تاسیس شد ، بخشی از وظایف بر عهده آنها از جمله نظارت جدی ، گم شد.
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید وزارت صنعت ، معدن تجارت به صورت جدی سازکاری را تهیه کنند و در دستور خود قرار بدهند و سازمان تعزیرات حکومتی به صورت رسمی و جدی وظیفه نظارتی خود را برای یافتن مکان ها ، افراد محتکر و مافیای اقلام  اساسی و مواد غدایی را شدت ببخشد.
نماینده مردم شهر رضا افزود: الان بازار از نیازهای مردم از اقلام مختلف مملو است ، اما نکته بسیار مهم این است که نظارت وزارت صنعت ،معدن و تجارت و تعزیرات ، قوی نیست .
وی در خاتمه گفت: ما در چند ماه پایانی دولت عملا برداشتی برای استیضاح و سوال از آقایان مسئول در وزارت صنعت معدن تجارت و دیگر سازمان ها نداریم ، زیرا نتیجه ای نخواهد داشت ؛ لیکن از دولت به صورت جدی می خواهیم  به صورت جدی حوزه نظارت را قوی کنند و مجلس جدی در حوزه های انتخابیه تذکرات جدی را خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet