پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/16 14:16:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکبریان:

کاندیداها آداب معاشرت و گفت‌وگو را در رقابت‌های انتخاباتی مد نظر داشته باشند

نماینده کرج در مجلس گفت: کاندیدای ریاست جمهوری در عرصه انتخابات باید از اصول اسلامی تمکین کرده و «هر راهی برای رسیدن به قدرت» را برای خود الگو قرار ندهند.
کاندیداها آداب معاشرت و گفت‌وگو را در رقابت‌های انتخاباتی مد نظر داشته باشند نماینده کرج در مجلس گفت: کاندیدای ریاست جمهوری در عرصه انتخابات باید از اصول اسلامی تمکین کرده و «هر راهی برای رسیدن به قدرت» را برای خود الگو قرار ندهند. https://cdn.icana.ir/d/019/555.jpg کاندیداها,آداب,معاشرت,و,گفت‌وگو,را,در,رقابت‌های,انتخاباتی,مد,نظر,داشته,باشند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عزیز اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم رعایت اخلاق سیاسی در رقابت‌های انتخاباتی به فارس گفت: از آنجا که کاندیدای ریاست جمهورری تابع آئین اسلام و شریعت شیعه هستند، بنابراین باید آداب معاشرت و گفت‌وگو را در رقابت‌های انتخاباتی مد نظر داشته باشند.
وی افزود:در دین مقدس اسلام،حرمت مسلمان از حرمت خانه خدا بالاتر است، بنابراین کاندیدای ریاست جمهوری باید از تخریب یکدیگر در فضای رقابتی بپرهیزند.

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه رقابت در عرصه خدمت باید بر اساس معیارهای اسلامی صورت گیرد، خاطرنشان کرد: رقبای انتخاباتی در این عرصه باید از اصول اسلامی تمکین کرده و هر راهی را برای رسیدن به قدرت، برای خود الگو قرار ندهند، چراکه رسیدن به قدرت از هر راه ممکن، برای نظام و کشور بسیار خطرناک است.

اکبریان تصریح کرد:کاندیدای انتخاباتی در این عرصه وظیفه دارند تا به معرفی خود بر اساس واقعیت‌ها اقدام و از تخریب و بداخلاقی‌های سیاسی خودداری کنند.

نماینده کرج با بیان اینکه بیان نقاط قوت رقیب به منزله رعایت اخلاق سیاسی است، ادامه داد: رقبای انتخاباتی چنانچه در مسیر پرداختن به نقاط قوت رقیب حرکت کنند، قطعا اخلاق سیاسی در فضای انتخاباتی را رعایت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه حرکت در جهت تخریب دیگران، تخریب خود را به دنبال خواهد داشت، یادآور شد: اثبات خود به هر وسیله‌ای، قطعا تخریب خود را به دنبال خواهد داشت و رقبای انتخاباتی باید با درک درست از توصیه‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری در جهت حفظ منافع نظام گام بردارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet