پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/16 16:14:15
سرویس سیاسی
دواتگری خبر داد:

گزارش نهایی حوادث قم تا هفته‌آینده‌/ارسال برای مقامات عالی‌رتبه

عضو کمیته بررسی حادثه ۲۲ بهمن قم، با بیان اینکه تهیه گزارشی در این‌باره مراحل پایانی خود را طی می‌کند، افزود: این گزارش تقدیم مقامات عالی‌رتبه کشور و هیأت رئیسه مجلس می‌شود.
گزارش نهایی حوادث قم تا هفته‌آینده‌/ارسال برای مقامات عالی‌رتبه عضو کمیته بررسی حادثه 22 بهمن قم، با بیان اینکه تهیه گزارشی در این‌باره مراحل پایانی خود را طی می‌کند، افزود: این گزارش تقدیم مقامات عالی‌رتبه کشور و هیأت رئیسه مجلس می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/24243.jpg گزارش,نهایی,حوادث,قم,تا,هفته‌آینده‌/ارسال,برای,مقامات,عالی‌رتبه Icana

مهدی دواتگری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده حادثه 22 بهمن شهر قم، گفت: هنوز تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و کمیته بررسی این موضوع در حال تکمیل گزارشات است.

نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی، افزود: این گزارش تا قبل از پایان سال 91 تدوین می‌شود که امیدواریم تا هفته آینده این گزارش به جمع بندی نهایی برسد.

رئیس کمیته مطالبات ملی مجلس، توضیح داد: این تحقیقات مراحل پایانی خود را طی می‌کند و اعضای کمیته بررسی حادثه قم پس از دیدار با معاون قوه قضائیه و دادستان کل کشور دیدار دیگری نداشته‌اند.

وی ادامه داد: گزارش بررسی حادثه روز 22 بهمن قم  پس از تدوین نهایی به هیات رئیسه مجلس و مقامات عالی‌رتبه کشور تقدیم  می‌شود که اسامی این مقامات در جلسه‌ای در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مشخص می‌شود.

عضو کمیته بررسی حادثه 22 بهمن قم، تصریح کرد: این گزارش در صحن علنی مجلس قرائت نمی‌شود.

گفتنی است در جریان راهپیمایی با شکوه روز 22 بهمن مردم شهر مقدس قم عده‌ معدودی براساس برنامه‌ای از پیش سازماندهی شده برنامه سخنرانی دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را برهم زدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet