پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/16 16:06:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شوهانی:

مدعیان دروغین دموکراسی به دنبال برقراری آرامش در سوریه نیستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه مدعیان دموکراسی و مداخله‌گران در سوریه نمی‌خواهند این کشور به آرامش برسد، گفت: برخی بدخواهان و معاندان خارجی قصد دارند نظام سیاسی سوریه را از طریق زور، اجبار و جنگ داخلی تغییر دهند که قطعا موفق نخواهند شد.
مدعیان دروغین دموکراسی به دنبال برقراری آرامش در سوریه نیستند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه مدعیان دموکراسی و مداخله‌گران در سوریه نمی‌خواهند این کشور به آرامش برسد، گفت: برخی بدخواهان و معاندان خارجی قصد دارند نظام سیاسی سوریه را از طریق زور، اجبار و جنگ داخلی تغییر دهند که قطعا موفق نخواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/20128.jpg مدعیان,دروغین,دموکراسی,به,دنبال,برقراری,آرامش,در,سوریه,نیستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛احمد شوهانی" نماینده ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران در مجلس با اشاره به تداوم بحران در سوریه و سکوت معنادار مجامع بین المللی با گذشت حدود دو سال به باشگاه خبرنگاران گفت: بحرانی که سوریه با آن مواجه است بوسیله مداخله جویان خارجی و ترویستهای داخلی ایجاد شده که متاسفانه تاکنون مجامع حقوقی بین المللی هیچ واکنشی برای حل آن نشان نداده اند.
 وی با تاکید بر اینکه مدعیان دموکراسی مداخله‌گر در سوریه نمی‌خواهند این کشور به آرامش برسد، افزود: بدخواهان خارجی قصد دارند نظام سیاسی سوریه را از طریق زور، اجبار و جنگ داخلی تغییر دهند و نظامی سیاسی وابسته به خودشان را سرکار بیاورند که البته با هوشیاری مردم سوریه و حمایت آنان از دولت مردمی بشار اسد ناکام خواهند ماند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: طی دو سال گذشته سوریه متحمل میلیاردها دلار خسارت، آواره و کشته شدن هزاران نفر شده و تنها مقصر این موضوع دولتهایی هستند که منافع و آرامش مردم سوریه را بی اهمیت می دانند.
شوهانی با تاکید بر کوتاهی سازمان‌های بین‌المللی در حل بحران سوریه اظهار داشت: سازمان ملل متحد و شورای امنیت نباید عاملی برای تشدید این بحران شوند بلکه آن‌ها باید با تمهیدات خود مقدمات برگزاری انتخابات به موقع، مسالمت‌آمیز و آرام را برای مردم این کشور فراهم کنند تا آنان خود سرنوشت کشورشان را معین کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet