پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/16 16:52:56
سرویس اقتصادی
در جلسات هفته آینده کمیسیون اقتصادی مجلس صورت می گیرد؛

بررسی کلیات لایحه بودجه 92 کل کشور در کمیسیون اقتصادی

کمیسیون اقتصادی مجلس در روز های یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته آینده تشکیل جلسه می دهد که رسیدگی به لایحه بودجه ۹۲ کل کشور در اولویت کاری این کمیسیون قرار دارد.
بررسی کلیات لایحه بودجه 92 کل کشور در کمیسیون اقتصادی کمیسیون اقتصادی مجلس در روز های یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته آینده تشکیل جلسه می دهد که رسیدگی به لایحه بودجه 92 کل کشور در اولویت کاری این کمیسیون قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/11082.jpg بررسی,کلیات,لایحه,بودجه,92,کل,کشور,در,کمیسیون,اقتصادی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون اقتصادی مجلس هفته آینده از روز یکشنبه تا روز پنج شنبه تشکیل جلسه می دهد که بر این اساس در روز یکشنبه مورخ 20 اسفند ضمن ادامه رسیدگی به لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم و اصلاحات آن، انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون اقتصادی جهت عضویت در کمیسیون تلفیق را در دستور کار خود قرار می دهند.

کمیسیون اقتصادی مجلس در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده در دو نوبت صبح و بعد از ظهر رسیدگی به کلیات لایحه بودجه 92 کل کشور را در دستور کار خود قرار دارد.

بر اساس این گزارش، ادامه رسیدگی به کلیات لایحه بودجه سال 92 کل کشور و پیشنهادات واصله نمایندگان در دستور کار جلسه عصر روز چهارشنبه و صبح روز پنجشنبه کمیسیون اقتصادی مجلس قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet