پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/16 17:22:41
سرویس اجتماعی
هفته آینده انجام می‌گیرد؛

بررسی ابعاد آموزشی لایحه بودجه 92 در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آینده، در ابعاد مختلف آموزشی به بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۲ می‌پردازد.
بررسی ابعاد آموزشی لایحه بودجه 92 در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آینده، در ابعاد مختلف آموزشی به بررسی لایحه بودجه سال 1392 می‌پردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/10577.jpg بررسی,ابعاد,آموزشی,لایحه,بودجه,92,در,کمیسیون,آموزش,و,تحقیقات,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، براساس گزارش اعلامی کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نوبت ظهر روز شنبه (19 اسفند) با حضور وزرای علوم، آموزش و پرورش و سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ادامه بررسی طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها می‌پردازد.

بنابراین گزارش، کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس در روز یکشنبه (20 اسفند) با دعوت از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور جهت ارائه تصویر کلی بودجه سال 1392 کل کشور، دو نفر از اعضای کمیسیون را برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه سال 1392 کل کشور انتخاب می‌کند.

لازم به ذکر است، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات در روز دوشنبه (21 اسفند) با حضور وزارت علوم و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور، بودجه سال 1392 کل کشور را بررسی می‌کنند.

همچنین در نوبت ظهر روز دوشنبه، کمیسیون با دعوت از مسئولان وزارت آموزش وپرورش و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، به بررسی بودجه سال 1392 کل کشور در کمیسیون آموزش و تحقیقات می پردازند.

بر این اساس، روز سه‌شنبه (22 اسفند) در نوبت صبح و ظهر، نیز مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور با حضور در کمیسیون به همراه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور به بررسی بودجه سال 1392 می‌پردازند.

روز چهارشنبه(23 اسفند) نیز کمیسیون آموزش و تحقیقات با دعوت از شورای عالی انقلاب فرهنگی و نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ، بودجه سال 1392 را بررسی می‌کند.

همچنین در نوبت ظهر، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز پیشنهادهای واصله در خصوص لایحه بودجه سال 1392 کل کشور را با حضور معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور به جمع‌بندی می‌رساند.

همچنین در روز پنج‌شنبه (24 اسفند) کمیسیون به ادامه جمع‌بندی در مورد پیشنهادهای واصله در خصوص لایحه بودجه سال 1392 کل کشور با حضور معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور می‌پردازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet