خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/16 18:07:43
سرویس اقتصادی
هفته آینده انجام می‌شود:

بررسی لایحه بودجه سال 92 کل کشور در کمیسیون عمران

کمیسیون عمران مجلس، هفته آینده به بررسی لایحه بودجه سال ۹۲ کل کشور خواهد پرداخت.
بررسی لایحه بودجه سال 92 کل کشور در کمیسیون عمران کمیسیون عمران مجلس، هفته آینده به بررسی لایحه بودجه سال 92 کل کشور خواهد پرداخت. https://cdn.icana.ir/d/019/969.jpg بررسی,لایحه,بودجه,سال,92,کل,کشور,در,کمیسیون,عمران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون عمران مجلس در روز شنبه هفته آینده 19 اسفند ماه، به بررسی لایحه بودجه سال 92 کل کشور خواهد پرداخت.

همچنین در روز یکشنبه 20 اسفند ماه، کمیسیون عمران در نوبت بعدازظهر خود ابتدا به بررسی آخرین اخبار و اطلاعات واصله و سپس، انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون، برای عضویت در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 92 کل کشور و در نهایت بررسی لایحه بودجه سال 92 کل کشور مربوط به وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

لازم به ذکر است کمیسیون عمران در روز دوشنبه هفته آینده 21 اسفند ماه، ابتدا در نوبت صبح خود بررسی لایحه بودجه سال 92 کل کشور در بخش آب و فاضلاب مربوط به وزارت نیرو و سپس در نوبت بعدازظهر خود نیز بررسی لایحه بودجه سال 92 کل کشور در حوزه امور عمرانی  وزارت کشور، سازمان شهرداری‌ها، دهیاری‌های کشور وشهرداری‌های کلان شهرها را در دستور کار خود خواهد داشت.   

گفتنی است کمیسیون عمران در روز سه شنبه 22 اسفند ماه، در نوبت صبح خود به ارائه گزارش لایحه بودجه سال 92 توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، و در نوبت بعدازظهر، لایحه بودجه سال 92 و بررسی پیشنهادات واصله نمایندگان مجلس را مورد توجه و بررسی قرار خواهد داد.

همچنین در روز چهارشنبه 23 اسفند ماه، کمیسیون عمران در نوبت بعدازظهر خود ابتدا به بررسی اخبار واصله و سپس بررسی لایحه بودجه سال 92 مربوط به سازمان مدیریت سوخت کشور و پلیس راهنمایی و رانندگی و در پایان نیز به جمع بندی لایحه بودجه سال 92 کل کشور می‌پردازد.

لازم به ذکر است کمیسیون عمران مجلس در روز پنج شنبه 24 اسفند ماه، به جمع بندی لایحه بودجه سال 92 کل کشور و ارائه گزارش خواهد پرداخت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet