پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/17 13:19:02
سرویس سیاسی
رهبر: بهتر بود رئیس‌جمهور برای فوت چاوز تنها به ارسال نامه و ابراز همدردی بسنده می‌کرد

اظهارات احمدی‌نژاد درباره مرگ چاوز مبالغه‌آمیز و نادرست بود

نماینده مردم اصفهان در مجلس هشتم، با انتقاد از اظهارات رئیس‌جمهور در مرتبط دانستن مرگ چاوز با مسائل شرعی، گفت: به طور حتم اظهارات احمدی‌نژاد نادرست و مبالغه‌آمیز بوده است، واقعیت آن است که تنها خدا از شرایط بنده‌اش در عالم دیگر می‌داند، بنابر این این اظهارات خلاف اعتقادات ما است.
اظهارات احمدی‌نژاد درباره مرگ چاوز مبالغه‌آمیز و نادرست بود نماینده مردم اصفهان در مجلس هشتم، با انتقاد از اظهارات رئیس‌جمهور در مرتبط دانستن مرگ چاوز با مسائل شرعی، گفت: به طور حتم اظهارات احمدی‌نژاد نادرست و مبالغه‌آمیز بوده است، واقعیت آن است که تنها خدا از شرایط بنده‌اش در عالم دیگر می‌داند، بنابر این این اظهارات خلاف اعتقادات ما است. https://cdn.icana.ir/d/019/4445.jpg اظهارات,احمدی‌نژاد,درباره,مرگ,چاوز,,مبالغه‌آمیز,و,نادرست,بود Icana

محمدتقی رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اقدامات اخیر هیأت دولت در تعطیلی یک روز به مناسب فوت چاوز رئیس‌جمهور کشور ونزوئلا، گفت: متأسفانه این اقدام دولت در تعطیل کردن یک روز به‌علت فوت یک نفر غیر ایرانی در کشور سابقه نداشته است.

نماینده مردم اصفهان در دوره هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اعلام عزای عمومی برای چاوز تنها یک امر تشریفاتی برای دولت بوده است، افزود: متأسفانه این کاری است که رخ داده و هم‌اکنون به هیچ وجه نمی‌توان جلوی آن را گرفت.

وی با تأکید بر اینکه اعلام عزای عمومی از سوی دولت به‌علت شدت علاقه احمدی‌نژاد به چاوز بوده است، تصریح کرد: خیلی بهتر بود که رئیس‌جمهور تنها به ارسال نامه  و ابراز همدردی بسنده می‌کرد.

این نماینده ادوار مجلس، با انتقاد از اظهارات رئیس‌جمهور در مرتبط دانستن مرگ چاوز با مسائل شرعی، گفت: به طور حتم این اظهارات احمدی‌نژاد نادرست و مبالغه‌آمیز بوده است، تنها خدا از شرایط بنده‌اش در عالم دیگر خبر دارد، بنابر این این اظهارات بر خلاف اعتقادات ما بوده است.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی در دوره هفتم و هشتم مجلس، با بیان اینکه اصل ارسال پیام  و ابراز همدردی با مردم خانواده چاوز لازم بوده است، افزود: اما نباید در این زمینه به اقدامات مبالغه آمیز دست زد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet