پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/18 10:57:08
سرویس فرهنگی
نعیمی رز:

ولایتمداری شرط اول برنامه‌های تبلیغاتی انتخابات ریاست‌جمهوری است

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، ولایتمداری را شرط اول برنامه‌های تبلیغاتی انتخابات ریاست‌جمهوری خواند وگفت: کاندیداهای ریاست جمهوری باید در برنامه های تبلیغاتی، خط و مشی را که مقام معظم رهبری تعیین کرده اند، سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند و در راستای بیانات ایشان برای برقراری آرامش در کشور و برگزاری انتخابات سالم تلاش کنند.
ولایتمداری شرط اول برنامه‌های تبلیغاتی انتخابات ریاست‌جمهوری است عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، ولایتمداری را شرط اول برنامه‌های تبلیغاتی انتخابات ریاست‌جمهوری خواند وگفت: کاندیداهای ریاست جمهوری باید در برنامه های تبلیغاتی، خط و مشی را که مقام معظم رهبری تعیین کرده اند، سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند و در راستای بیانات ایشان برای برقراری آرامش در کشور و برگزاری انتخابات سالم تلاش کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/20948.jpg ولایتمداری,شرط,اول,برنامه‌های,تبلیغاتی,انتخابات,ریاست‌جمهوری,است Icana

صفر نعیمی رز در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد معیار لازم برای تهیه و پخش برنامه‌های انتخابات ریاست جمهوری از رسانه ملی، گفت: شرط اول برنامه‌های تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری، ولایتمداری است. بنابراین کاندیداهای ریاست جمهوری در این برنامه‌ها باید خط و مشی را که مقام معظم رهبری تعیین کرده‌اند، سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند و در راستای بیانات ایشان برای برقراری آرامش در کشور و برگزاری انتخابات سالم تلاش کنند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، در مورد نحوه حضور کاندیداهای ریاست جمهوری در رسانه ملی، افزود: کاندیداها باید با احترام به حقوق رقبا به بحث پیرامون برنامه‌های خود در جهت بهبود وضعیت کشور در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ....بپردازند و مردم را نیز به حفظ وحدت و دوری از هر گونه تنش دعوت کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم، در مورد نقش رسانه‌ها در برگزاری انتخابات سالم، عنوان کرد: رسانه‌ها باید در برنامه‌های تبلیغاتی خود از ایجاد نابسامانی در کشور جلوگیری کرده و به صورتی تبلیغات کنند که یاری رسان مردم در انتخاب صحیح رییس جمهور آینده باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، عنوان کرد:مسوولان کشور نیز باید با حفظ انسجام و اتحاد بین قوا برای موفقیت کاندیدای مورد نظر خود تلاش کنند و با این روش راه نفوذ دشمنان به امور سیاسی کشور را ببندند و به گونه‌ای رفتار نکنند که باعث ایجاد آشوب در کشور شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet