پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/19 08:29:54
سرویس سیاسی
نعمتی:

غرب بدون اما و اگر حقیقت فعالیت‌هسته‌ای ایران را بپذیرد

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه برخی ادعاهای غرب علیه فعالیت‌های هسته‌ای ایران، شیطنت آنهاست، تصریح کرد: غرب بدون اما و اگر حقیقت فعالیت‌هسته‌ای ایران را بپذیرد.
غرب بدون اما و اگر حقیقت فعالیت‌هسته‌ای ایران را بپذیرد عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه برخی ادعاهای غرب علیه فعالیت‌های هسته‌ای ایران، شیطنت آنهاست، تصریح کرد: غرب بدون اما و اگر حقیقت فعالیت‌هسته‌ای ایران را بپذیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/32036.jpg غرب,بدون,اما,و,اگر,حقیقت,فعالیت‌هسته‌ای,ایران,را,بپذیرد Icana

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بیانیه گروه 1+5 درباره مذاکرات آلمآتی مبنی بر ضرورت رفع نگرانی‌های بین‌المللی از سوی ایران، گفت: مذاکره در شرایط انجام شد که ایران سانتریفیوژهای جدید را در مراکز هسته‌ای خود نصب کرده بود و بر خواسته‌های قانونی خود تاکید داشت بنابراین ادعای غرب و ابراز نگرانی از فناوری‌های پیشرفته در تاسیسات هسته‌ای ایران، موضوعیت حقوقی ندارد و شیطنت آنهاست.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: بیانات مقام معظم رهبری و فتوای ایشان مبنی بر حرام بودن تولید و نگهداری سلاح هسته‌ای فصل الخطاب  موضع ایران در قبال فعالیت‌های هسته‌ای است و غرب به این واقعیت پی برد بنابراین طرح مباحث حاشیه‌ای در این مقطع زمانی، نمی‌تواند محلی از اعراب داشته باشد.

وی بیان کرد: غرب باید با برخی واقعیت‌ها درباره روند فعالیت‌های هسته‌ای ایران کنار بیاید و موضع کنونی خود مبنی بر بهره‌گیری از روش‌های دیپلماتیک را ادامه دهد و البته مهم‌ترین گام در این زمینه، لغو تحریم‌های شدید علیه تهران است.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تصریح کرد: اگرچه تحریم‌ها نمی‌تواند خدشه‌ای در روند حرکت رو به جلوی ایران وارد کند ولی بهره‌گیری از ابزارهای اقتصادی و فشار علیه کشورها، در شرایطی که جمهوری اسلامی خود را موظف به حرکت در چارچوب تعهدات بین‌المللی می‌داند، خارج از عرف دیپلماتیک است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: غرب نمی‌خواهد به صورت صریح و شفاف، حقوق ایران را مد نظر قرار دهد؛ آنها به دنبال این هستند که با برخی اما و اگر خواسته‌ تهران را بپذیرند، در حالی که این امر پسندیده نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet