پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/17 13:49:00
سرویس سیاسی
بروجردی اعلام کرد:

سفر کمیسیون امنیت به ابوموسی به‌علت بدی آب وهوا لغو شد

رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه سفر امروز اعضای این کمیسیون به‌علت بدی آب و هوا به جزیره ابوموسی لغو شده است، گفت: با توجه به اینکه نمایندگان برای سفر به جزایر سه گانه مصمم هستند، زمان بعدی سفر متعاقبا اعلام می‌شود.
سفر کمیسیون امنیت به ابوموسی به‌علت بدی آب وهوا لغو شد رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه سفر امروز اعضای این کمیسیون به‌علت بدی آب و هوا به جزیره ابوموسی لغو شده است، گفت: با توجه به اینکه نمایندگان برای سفر به جزایر سه گانه مصمم هستند، زمان بعدی سفر متعاقبا اعلام می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/33349.jpg سفر,کمیسیون,امنیت,به,ابوموسی,به‌علت,بدی,آب,وهوا,لغو,شد Icana

علاءالدین بروجردی در گفت ‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،با یادآوری لغو پروازهای فرودگاه مهرآباد به‌علت تشدید بدی آب وهوا در پایتخت، گفت: به تبع این موضوع، سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس که قرار بود امروز (پنج‌شنبه 17 اسفند) به بندرعباس و بعد از آن به جزیره ابوموسی لغو شده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه اعضای این کمیسیون برای سفر به ابوموسی مصمم هستند، افزود: زمان بعدی سفر متعاقبا اعلام می‌شود.

لازم به ذکر است که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار بود که اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پی ادعاهای گزاف و بی سند برخی حکام عرب درباره جزایز سه گانه، روز پنج‌شنبه و جمعه 17 و 18 اسفند ماه در خلیج فارس و جزایر سه گانه حضور پیدا کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet