پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/01 11:34:21
سرویس بین الملل
احمدی:

غرب مانعی بزرگ در خاموشی آتش بحران سوریه است

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس با بیان اینکه در دوسال گذشته غرب مانعی بزرگ در خاموش شدن آتش بحران سوریه بوده است، گفت: غرب با تمام توان پشت تروریست‌ها قرار گرفته و مانع از خاموش‌شدن آتش بحران در سوریه شده است.
غرب مانعی بزرگ در خاموشی آتش بحران سوریه است رئیس کمیته روابط خارجی مجلس با بیان اینکه در دوسال گذشته غرب مانعی بزرگ در خاموش شدن آتش بحران سوریه بوده است، گفت: غرب با تمام توان پشت تروریست‌ها قرار گرفته و مانع از خاموش‌شدن آتش بحران در سوریه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/29221.jpg غرب,مانعی,بزرگ,در,خاموشی,آتش,بحران,سوریه,است Icana

وحید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تلاش غرب و حامیان عربی غرب در منطقه برای بحرانی تر کردن اوضاع سوریه، افزود: غرب باهمدستی برخی کشورهای مرتجع عرب منطقه آتش افروزی در سوریه را آغاز و بر ادامه آن اصرار دارد.

نماینده مردم کنگاور، صحنه، هرسین و دینور درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمک‌های تسلیحاتی-مالی غرب و کشورهای مرتجع عرب منطقه، بحران در سوریه را طولانی کرده است، تصریح کرد: ارتش سوریه با توانایی‌هایی که دارد می توانست در همان ابتدای پیدایش بحران در این کشور این غائله را فیصله بدهد، اما غرب با تمام توان پشت تروریست‌ها قرار گرفته و مانع از خاموش شدن آتش سوریه شده است.

وی با تاکید براینکه مردم سوریه هیچ گاه آتش افروزان در این کشور را نخواهد بخشید، ادامه داد:  اگرچه در سوریه گروه‌های مخالف دولت اسد خواهان اصلاحات در این کشور هستند، اما این گروه‌ها و احزاب هیچ‌گاه حاضر به راه انداختن حمام خون دراین کشور نبودند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، تصریح کرددر یک سال گذشته هرگاه تروریست‌های سوری در مقابله با ارتش سوریه شکست‌های سنگینی را متحمل شدند، غرب مبادرت به برگزاری نشست‌هایی به عنوان دوستان سوریه کرد تا روحیه معارضین را حفظ کند.

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس با بیان اینکه غرب و هم پیمانانش به هر شگردی در این 24ماه دست زده اند تا آتش جنگ در سوریه دامنه دار شود، خاطرنشان کرد: بمب گذاری، تخریب اماکن مذهبی، ترور شخصیت های سیاسی سوری و تفرقه میان شیعه و سنی  از شگردهای غرب برای آتش افروزی در دمشق است.

 بحران در سوریه با حمایت غرب و کشورهای مرتجع منطقه وارد دومین سال خود شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet