پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/19 10:04:36
سرویس بین الملل
تعرض صهیونیست‌ها به نمازگزاران مسجد الاقصی

رجایی: نهادهای حقوق‌بشری چشم خود را بر گستاخی اسراییل نبندند

نماینده اصولگرای مجلس،با بیان اینکه عدم برخورد قاطع سازمان‌ملل با اقدامات رژیم صهیونیستی در هتک حرمت به مقدسات اسلامی بر دامنه گستاخی این رژیم جعلی افزوده است، تعرض نظامیان صهیونیستی به نمازگزاران مسجد الاقصی را محکوم کرد.
رجایی: نهادهای حقوق‌بشری چشم خود را بر گستاخی اسراییل نبندند نماینده اصولگرای مجلس،با بیان اینکه عدم برخورد قاطع سازمان‌ملل با اقدامات رژیم صهیونیستی در هتک حرمت به مقدسات اسلامی بر دامنه گستاخی این رژیم جعلی افزوده است، تعرض نظامیان صهیونیستی به نمازگزاران مسجد الاقصی را محکوم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/9482.jpg رجایی:,نهادهای,حقوق‌بشری,چشم,خود,را,بر,گستاخی,اسراییل,نبندند Icana

عباس رجایی در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، درخصوص تعرض نظامیان صهیونیستی به نمازگزاران مسجد الاقصی که منجر به مجروح شدن تعداد زیادی از آنها شد، اظهارداشت: نهادهای حقوق بشری و سازمان ملل باید هرچه سریعتر نسبت به اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی واکنش منطقی نشان دهند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان همکاری اسلامی باید در راستای بازگرداندن حقوق پایمال شده فلسطینینان به آنها کمک کند، تصریح کرد: کشورهای مسلمان امروز باید بیشتر از گذشته در کنار ملت مسلمانی قرار گیرند که بیش از 60 سال است خانه و کاشانه آنها در اشغال صهیونیست‌ها قرار دارد.

وی با تاکید براینکه رژیم صهیونیستی در برخورد با فلسطینی ها هر روز گستاخ‌تر از گذشته می‌شود، ادامه داد: عدم برخورد قاطع سازمان ملل با اقدامات رژیم صهیونیستی در هتک حرمت به مقدسات اسلامی، گستاخی این رژیم جعلی را به اندازه‌ای بالا برده است که به ساحت قرآن کریم و نمازگزاران  در مسجد‌ الاقصی هتک حرمت می‌کند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم، تصریح کرد: هتک حرمت به مقدسات مسلمانان مغایر با منشور سازمان ملل  مبنی بر ضرورت رعایت آزادی ادیان در جهان است، از این رو سازمان ملل به عنوان سازمانی که باید مدافع حقوق انسان‌ها باشد، باید هرچه سریعتر واکنشی در خور این سازمان به اقدامات ضد انسانی اسرائیل نشان دهد.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه در آستانه برگزاری مذاکرات سازش میان فلسطینیان و اسرائیل، رژیم صهیونیستی سعی دارد با تحت فشار قرار دادن فلسطینی‌ها امتیازاتی ازآنها بگیرد، خاطرنشان کرد: ادامه روند شهرک‌سازی در اراضی اشغالی و انتقاداتی که از سوی جامعه جهانی برای اسرائیل وجود دارد؛ این رژیم جعلی را تحت فشار بی‌سابقه‌ای قرار داده است.

روز گذشته پس از برگزاری نماز جمعه در مسجد الاقصی نظامیان صهیونیست با یورش به نمازگزاران شماری از آنها را مجروح و زخمی کردند. این در حالی است که در هفته گذشته نیز چندین بار اشغالگران قدس به مقدسات مسلمانان بی حرمتی کرده بودند./

پایان پیامآ

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet