پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/19 10:05:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شجاعی‌کیاسری:

اظهارات جان کری در مورد مسئله هسته‌ای ایران مصرف تبلیغاتی دارد

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر اینکه ایران باید در خصوص مسئله‌ای هسته‌ای خود شفاف‌سازی کند، گفت: اظهارات جان کری در مورد مسئله هسته‌ای ایران مصرف تبلیغاتی دارد.
اظهارات جان کری در مورد مسئله هسته‌ای ایران مصرف تبلیغاتی دارد سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر اینکه ایران باید در خصوص مسئله‌ای هسته‌ای خود شفاف‌سازی کند، گفت: اظهارات جان کری در مورد مسئله هسته‌ای ایران مصرف تبلیغاتی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/4559.jpg اظهارات,جان,کری,در,مورد,مسئله,هسته‌ای,ایران,مصرف,تبلیغاتی,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید‌رمضان شجاعی‌کیاسری عضوفراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ، ضمن اشاره به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر اینکه ایران باید در خصوص مسئله‌ هسته‌ای خود شفاف‌سازی کند، به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)گفت:جان کری به عنوان یک وزیر امور خارجه تازه کار قصد دارد تا با اظهار نظرهای صهیونیست پسند خود را در اذهان کشورهای غربی و در نزد سران رژیم صهیونیستی محبوب جلوه دهد.

نماینده مردم سازی و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اظهارات جان کری در مورد مسئله هسته‌ای ایران مصرف تبلیغاتی دارد چرا که غربی‌ها به خوبی از شفاف بودن تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران در راه نیل به انرژی صلح‌آمیز هسته ای اطلاع کافی دارد.

عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با اشاره به اینکه اظهار نظرهای جان کری بیشتر جنبه جنگ روانی دارد تا فعلی سیاسی و دیپلماتیک، افزود: غربی‌ها و طرف‌های مذاکره کننده در 1+5 به خوبی می‌دانند که طبق فتوای مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه به سمت تولید و تکثیر تسلیحات هسته‌ای نمی‌رود و اساساً نیازی نیز به این نوع تسلیحات نمی‌بیند چرا که اراده و حمایت ملت خود را در پشت آرمان‌های خود دارد.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: غربی‌ها بهتر است در عملکرد و موضع‌گیری‌های خود تجدید نظر کنند چرا که تجربه نشان داده زمانی که ایران بدنبال دست‌یابی به انرژی صلح‌آمیز نیز نبود به بهانه دموکراسی و حقوق بشر جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار می‌دادند.

جان کری در مصاحبه با شبکهه خبری سی ان ان اظهار کرده بود که ایران باید به همه جهانیان بفهماند که فعالیت هسته‌ای اش صلح آمیز است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet