خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/19 10:37:35
سرویس اقتصادی
یوسفیان‌ملا با تاکید برتدوین بودجه مقاومتی:

مجلس چشم بر شائبه انتخاباتی بودن‌بودجه 92 نخواهد بست

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس باتاکیدبراینکه بودجه‌باید مقاومتی تدوین‌می‌شدتادرشرایط کنونی‌می‌توانست کمک‌‌حال‌اقتصادباشدگفت:مجلس‌چشم بر بی‌عدالتی‌هادرتخصیص اعتبارات درلایحه بودجه و شائبه انتخاباتی بودن بودجه‌نخواهد بست وخواهان توضیحات قانع‌کننده ازدولت در این خصوص‌خواهدبود.
مجلس چشم بر شائبه انتخاباتی بودن‌بودجه 92 نخواهد بست عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس باتاکیدبراینکه بودجه‌باید مقاومتی تدوین‌می‌شدتادرشرایط کنونی‌می‌توانست کمک‌‌حال‌اقتصادباشدگفت:مجلس‌چشم بر بی‌عدالتی‌هادرتخصیص اعتبارات درلایحه بودجه و شائبه انتخاباتی بودن بودجه‌نخواهد بست وخواهان توضیحات قانع‌کننده ازدولت در این خصوص‌خواهدبود. https://cdn.icana.ir/d/019/18709.jpg مجلس,چشم,بر,شائبه,انتخاباتی,بودن‌بودجه,92,نخواهد,بست Icana

عزت‌الله یوسفیان‌ملا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه در لایحه بودجه به تشریفات و تجمل‌گرایی بیش از حد توجه شده و به بخش‌هایی که ضرورت بیشتری برای تزریق اعتبار وجود داشته بی‌توجهی شده گفت: با بی‌مهری‌های اعمال شده نمی‌توان امیدی به بهبود اقتصاد کشور و همچنین رشد آن داشت.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی‌با بیان این مطلب که بی‌عدالتی در تخصیص اعتبارات در لایحه بودجه 92 می‌تواند شائبه انتخاباتی بودن این لایحه را به ذهن برساند افزود: دولت باید با کارشناسی و تدبیر بیشتری به تدوین لایحه بودجه اقدام می‌کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از نبود عدالت در تدوین لایحه بودجه از سوی دولت گفت: بودجه باید مقاومتی تدوین می‌شد تا در شرایط کنونی می‌توانست کمک‌ حال اقتصاد کشور باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تأکید بر اینکه بی‌توجهی دولت به بخش‌های عمرانی و تخصیص اعتبارات کارآمد به آن موجبات نابودی را برای عمران و آبادانی کشور فراهم کرده است تصریح کرد: اعتبارات به یک بخش خاص و بی‌توجهی از سایر بخش ها نشان از عدم رعایت عدالت در تدوین لایحه بودجه بوده است.

وی با بیان اینکه ارائه لایحه سه دوازدهم خود موجبات نابودی رأس و قسمت مهم آن شده افزود: زخمی کردن بودجه به این ترتیب زمینه عدم موفقیت در برنامه‌ها را به دنبال دارد.

نماینده مردم آمل در مجلس با بیان این مطلب که ارائه بودجه سه دوازدهم بدنه اصلی بودجه را خدشه دار می‌کند تصریح کرد: وقتی سه ماه اصلی سال بودجه سه دوازدهم داشته باشد می ماند 9 ماه دیگر که آن هم تا دستورالعمل‌ها نوشته و سازمان مدیریت ابلاغ کند به دولت  خیلی از اهداف در این میان از بین می‌رود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: مجلس چشم بر بی‌عدالتی‌ها در تخصیص اعتبارات لایحه بودجه و همچنین سیاسی شدن تدوین آن نخواهد بست و خواهان توضیحات قانع‌کننده از دولت در این خصوص خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet