پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/19 10:54:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بزرگواری:

هتک حرکت اماکن مقدس شیعیان حربه‌ای استعماری است

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به موج جدید هتک حرمت اماکن مقدس شیعیان، گفت:‌ حتک حرکت اماکن مقدس شیعیان حربه‌ای استعماری است.
هتک حرکت اماکن مقدس شیعیان حربه‌ای استعماری است عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به موج جدید هتک حرمت اماکن مقدس شیعیان، گفت:‌ حتک حرکت اماکن مقدس شیعیان حربه‌ای استعماری است. https://cdn.icana.ir/d/019/1251.jpg هتک,حرکت,اماکن,مقدس,شیعیان,حربه‌ای,استعماری,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبر گزاری خانه ملت؛حجت الاسلام سید‌علی‌محمد بزرگواری عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی  ضمن اشاره به حتک حرمت اماکن مقدس شیعیان، به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،گفت: از سال‌ها پیش به تحریک نیروهای استکباری و غربی جریان وهابیت با حمایت رژیم آل‌سعود شیعیان جهان اسلام را مورد تعرض قرار داده و امروز نیز حتی به اماکن مقدس امت شیعه نیز رحم نمی‌کند.
نماینده مردم کهگیلویه بهمئی وچرام در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با آغاز نهضت بیداری اسلامی در منطقه آسیا و آفریقا منافع استکبار در این منطقه به خطر افتاد و از آن جایی که این جنبش با الهام گیری  از انقلاب اسلامی که بدست امام راحل (ره) و ملت شیعه ایران به وقوع  پیوست،  مستکبرین عالم و اعراب مرتجع طرز تفکر شیعی را تهدیدی برای خود دانسته و سعی در انهدام آن دارند چرا که شیعیان پرچم داران بیداری اسلامی هستند.
عضو فراکسیون روحانیون مجلس  با اشاره به اصرار غرب به وقوع جنگ‌های طایفه‌ای و مذهبی در جهان اسلام،‌ افزود:‌ اتحاد میان مسلمانان از جمله کابوس‌های همیشگی غرب است چرا که با متحد شدن مسلیمن دیگر هیچ نیروی توان مقابله با پیشروی اسلام را نخواهد داشت و آموزه‌های بیدارگر اسلامی به همه جای دنیا انتقال خواهد یافت.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: متاسفانه در سال‌های اخیر عربستان و قطر با سیاست‌خارجی مغرضانه خود همواره آتش‌بیار معرکه جنگ‌های مذهبی شده اند و با تحریک نیروهای سلفی و تندرو، شیعیان را در کشورهای اسلامی مثل پاکستان، سوریه و عراق مورد تجاوز و تعدی قرار می‌دهند.
گروههای سلفی تکفیری پس از تجاوز به برخی مناطق استان الرقه و حومه آن، به هتک حرمت مرقد "عمار یاسر" از   صحابه نزدیک پیامبر(ص) و یار وفادار حضرت علی(ع) دست زدند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet