پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/19 12:12:19
سرویس بین الملل
عضو هیات رئیسه مجلس مطرح کرد؛

اصرار اتحادیه عرب به همراهی با بحران‌سازی صهیونیست‌ها در منطقه

علیرضا منادی سفیدان با بیان اینکه دنباله‌روی از سیاست‌های غرب، اتحادیه عرب را تبدیل به اتحادیه غربی- عربی کرده است، گفت: اتحادیه عرب فریب بازی طراحی شده غرب و رژیم صهیونیستی در منطقه را می‌خورد.
اصرار اتحادیه عرب به همراهی با بحران‌سازی صهیونیست‌ها در منطقه علیرضا منادی سفیدان با بیان اینکه دنباله‌روی از سیاست‌های غرب، اتحادیه عرب را تبدیل به اتحادیه غربی- عربی کرده است، گفت: اتحادیه عرب فریب بازی طراحی شده غرب و رژیم صهیونیستی در منطقه را می‌خورد. https://cdn.icana.ir/d/019/23431.jpg اصرار,اتحادیه,عرب,به,همراهی,با,بحران‌سازی,صهیونیست‌ها,در,منطقه Icana

علیرضا منادی سفیدان در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مواضع دوگانه اتحادیه عرب در قبال تحولات سرزمین‌های اسلامی، اظهار داشت: شیوخ منطقه با چشم‌پوشی از جنایت‌های رژیم‌صهیونیستی در مسجد القصی مبادرت به حمایت‌ از اقدامات ضد انسانی تروریست‌های سوری که تحت فرمان رژیم صهیونیستی هستند، کرده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اتحادیه عرب فریب بازی طراحی شده غرب و رژیم صهیونیستی در منطقه را می‌خورد، تصریح کرد: درحالی که مسلمانان فلسطینی تحت فشار اشغال‌گران قدس قرار دارند، اتحادیه عرب با اعطای کرسی سوریه به مخالفان مسلح  بار دیگر ثابت کرد در راستای اهدافی اصلی این اتحادیه نیست و دنباله‌رو سیاست‌های رژیم صهیونیستی در منطقه است.

وی با تاکید براینکه اتحادیه عرب باید در راستای ارزش‌های اسلامی گام بردارد،اصرار اتحادیه عرب به همراهی با بحران‌سازی صهیونیست‌ها در منطقه را نادرست دانست و گفت: حمایت از سیاست‌های غرب در منطقه، اتحادیه‌ای را که باید در راستای اهداف مردم منطق گام بردارد تبدیل به اتحادیه عربی- غربی کرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح کرد: حرکت در راستای اهداف رژیم‌صهیونیستی در منطقه موجبات خشم مردم مسلمان را به همراه خواهد داشت؛ این اتحادیه که باید حافظ منافع کشورهای مسلمان منطقه باشد  نباید بیش از این به دنبال اجرایی کردن خواسته‌های رژیم صهیونیستی باشد.

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه اتحادیه عرب باید دید خود را به مسائل سوریه تغییر دهد، خاطرنشان کرد: اتحادیه عرب از ابتدای پیدایش بحران در سوریه با مواضع غیر منطقی به بحرانی‌تر شدن اوضاع در این کشور کمک کرده است، از این رو سران اتحادیه عرب باید با تغییر رویکرد نسبت به تحولات سوریه بیش از این فریب رژیم صهیونیستی را نخورند.

رسانه‌های عربی از پیشنهاد ضد سوری قطر برای دادن کرسی سوریه به ائتلاف موسوم به مخالفان سوری در اتحادیه عرب خبر دادند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet