پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/19 13:03:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفرزاده ایمن‌آبادی:

اتکای بودجه 92 به نفت بیشتر شده است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه متاسفانه در بودجه سال آتی درصدد اتکا به نفت همچنان بالاست، گفت: وابستگی به نفت به میزان ۵.۷ درصد در این لایحه افزایش داشته و این در شرایطی است که با توجه به تحریم‌های نفتی و لزوم اقتصاد مقاومتی این میزان باید کاهش پیدا می‌کرد.
اتکای بودجه 92 به نفت بیشتر شده است عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه متاسفانه در بودجه سال آتی درصدد اتکا به نفت همچنان بالاست، گفت: وابستگی به نفت به میزان 5.7 درصد در این لایحه افزایش داشته و این در شرایطی است که با توجه به تحریم‌های نفتی و لزوم اقتصاد مقاومتی این میزان باید کاهش پیدا می‌کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/23608.jpg اتکای,بودجه,92,به,نفت,بیشتر,شده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ارزیابی لایحه بودجه سال 92 کل کشور به باشگاه خبرنگاران گفت:بودجه سال آینده بودجه غیرواقعی است چرا که وابستگی به نفت به میزان 5.7 درصد در این لایحه افزایش داشته و این در شرایطی است که با توجه به تحریم‌های نفتی و لزوم اقتصاد مقاومتی این میزان باید کاهش پیدا می‌کرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در ادامه اظهارداشت:متاسفانه در بودجه سال آتی درصدد اتکا به نفت همچنان بالاست.
وی همچنین درباره پیش‌بینی دولت بر اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در سال آتی تصریح کرد: در نیمسال آینده به هیچ عنوان نمی‌توانیم بر اجرای فاز دوم اصرار کنیم چرا که مردم به شدت تحت فشارهای اقتصادی هستند و لذا لازم است دولت روش خود را برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها تغییر دهد.
جعفرزاده ایمن‌آبادی افزود: نظر اکثریت نمایندگان مجلس بر آن است که اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در سه ماهه نخست سال آتی اتفاق نیفتد چرا که با توجه به تغییر دولت این امر باید با دقت بیشتری اجرا شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: شاید دولت بعدی نظر دیگری درباره اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها داشته باشد از جمله اینکه به جای پرداخت نقدی بدنبال بهبود خدمات اجتماعی باشد پس گمان می‌کنم که چگونگی اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها باید بعد از استقرار رئیس‌جمهور یازدهم بررسی شود.
انتها
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet