پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/19 14:09:20
سرویس سیاسی
حیدرپور:

مجلس از وزارتخانه‌های اقتصادی دولت اخذ گزارش خواهد کرد

نماینده مردم شهرضا در مجلس با بیان اینکه لازم است مردم از مسائل اقتصادی خرد و کلان تاثیر گذار بر زندگی خود مطلع باشند گفت: مجلس از وزارتخانه‌های اقتصادی دولت اخذ گزارش خواهد کرد.
مجلس از وزارتخانه‌های اقتصادی دولت اخذ گزارش خواهد کرد نماینده مردم شهرضا در مجلس با بیان اینکه لازم است مردم از مسائل اقتصادی خرد و کلان تاثیر گذار بر زندگی خود مطلع باشند گفت: مجلس از وزارتخانه‌های اقتصادی دولت اخذ گزارش خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/34271.jpg مجلس,از,وزارتخانه‌های,اقتصادی,دولت,اخذ,گزارش,خواهد,کرد Icana

عوض حیدر پور شهررضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با اشاره به دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر ارائه گزارش اقتصادی دستگاه های اجرایی درباره اقدامات انجام‌شده برای رفع گرانی، گفت: مسائل اقتصادی یکی از مسائلی است که مستقیما با زندگی مردم سرو کار دارد  بنابراین همه مردم باید زندگی خود را بر اساس مسائل اقتصادی تنظیم کنند.

نماینده مردم شهرضا و سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لازم است مردم از مسائل اقتصادی خرد و کلان تاثیرگذار بر زندگی خود مطلع باشند، افزود:  بنابر دستور رهبر معظم انقلاب مسئولین اجرایی باید تمامی مسائل پیرامون اقتصاد خرد و کلان خود را به اطلاع مردم برسانند تا مردم بر اساس تصمیم گیری‌های دولت زندگی خود را تنظیم کنند.

وی گفت: مذاکرات هیئت دولت باید همچون مذاکرات مجلس در روزنامه رسمی منتشر شود که مردم با مطلع شدن از تصمیمیات دولت در حوزه مسائل اقتصادی، بتوانند به خوبی از حق و حقوق خود بهره مند شوند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به پیگیری های مجلس جهت اخذ گزارش اقتصادی دولت توضیح داد: دو جلسه پس از آغاز مجلس نهم، مسولان بانکی و اقتصادی کشور برای ارائه گزارش عملکرد اقتصادی در مجلس حاضر شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مجلس در دوره نهم در این زمینه به صورت فعال عمل کرده و خواهد کرد گفت: قطعا مجلس در راستای تحقق بخشیدن به این فرمان مقام ولایت علاوه بر سئوالات متعددی از وزرا ، گزارشات متعددی را از وزارتخانه ها اخذ خواهد کرد.

رهبر معظم انقلاب در دیدار با رئیس ئ اعضای مجلس خبرگان فرمودند: من به مسئولان برای حل موضوع گرانی توصیه مؤکد کرده ام و اکنون آنها باید گزارش دهند که چه کرده اند؟

ایشان تأکید کردند: مسئولان باید برای حل این مشکلات، برنامه ریزی و تلاش کنند زیرا این مشکلات قطعاً قابل حل هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet