خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/07 17:01:00
سرویس فرهنگی
برومند داشقاپو تأکید کرد:

لزوم رعایت اخلاق اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، با بیان اینکه نحوه مناظره نامزدها در سال ۸۸ باید تغییر کند، گفت: اخلاق اسلامی در زمان تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری باید رعایت شود.
لزوم رعایت اخلاق اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری عضو فراکسیون روحانیون مجلس، با بیان اینکه نحوه مناظره نامزدها در سال 88 باید تغییر کند، گفت: اخلاق اسلامی در زمان تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری باید رعایت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/21472.jpg لزوم,رعایت,اخلاق,اسلامی,در,انتخابات,ریاست,جمهوری Icana

حبیب برومند داشقاپو در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نحوه صحیح اداره برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری در رسانه ملی، گفت: ما از برنامه‌های مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری در دوره قبل انتخابات ریاست جمهوری یکسری درس گرفتیم. بنابراین معتقد هستم که برای تهیه این برنامه‌ها باید سازمان صدا و سیما الگوهایی را مشخص کند تا کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری  از آن الگوها پیروی کنند.

نماینده مردم بیله سوار و پارس آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: مجری برنامه‌های تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری باید رعایت الگوهای تعیین شده را به کاندیداها گوشزد کند و اجازه ندهد که کاندیداهای رقیب، مسایل خصوصی یکدیگر را در وضعیت کنونی سایر رقبا تاثیر دهند و از این طریق با آبروی افراد بازی کنند. هر چند به طور قطع با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری، مقام معظم رهبری براساس دوراندیشی حکیمانه‌ای که دارند، بر این مهم تاکید خواهند کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآورشد: شورای محترم نگهبان نیز باید رعایت اصول اخلاقی به ویژه برای حضور در برنامه‌های تبلیغاتی ریاست جمهوری در رسانه ملی را به کاندیداهای تایید شده، گوشزد کند تا آن‌ها برنامه‌های تبلیغاتی خود را بر اساس اصول و اخلاق اسلامی برگزار کنند و با بیان حواشی موجب اغتشاش و بی‌نظمی در بین آحاد ملت نشوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet