پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 09:48:48
سرویس بین الملل
بخشایش تاکید کرد:

ایستادگی دمشق در برابر توطئه‌های غربی-عربی

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دولت دمشق در برابر توطئه‌های غربی-عربی به خوبی ایستادگی کرده است، گفت: با گذشت ۲۴ ماه از بحران در سوریه غرب و هم پیمانانش نتوانسته‌اند به اهدافی که در سوریه به دنبالش بودند، دست یابند.
ایستادگی دمشق در برابر توطئه‌های غربی-عربی عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دولت دمشق در برابر توطئه‌های غربی-عربی به خوبی ایستادگی کرده است، گفت: با گذشت 24 ماه از بحران در سوریه غرب و هم پیمانانش نتوانسته‌اند به اهدافی که در سوریه به دنبالش بودند، دست یابند. https://cdn.icana.ir/d/019/35068.jpg ایستادگی,دمشق,در,برابر,توطئه‌های,غربی-عربی Icana

احمد بخشایش اردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اوضاع  بحران سوریه،اظهار داشت: موفقیت‌های ارتش سوریه در پاک سازی شهرهای این کشور از عناصر تروریستی نشان می دهد که تروریست‌ها قادر به رسیدن به خواسته های شوم خود در دمشق نیستند.

 نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با گذشت 24 ماه از بحران سوریه غرب و هم پیماناننش نتوانسته‌اند به اهدافی که در سوریه به دنبالش بودند، دست یابند، تصریح کرد: حمایت‌های لجستیکی- مالی که غرب طی 24ماه اخیر از مخالفین انجام داده هیچ سودی برای آنها نداشته و تنها بار منفی روانی در داخل جوامع خودی برای آنها به بار آورده است.

وی با تاکید براینکه برخی کشورهای فرامنطقه‌ای حامی تروریست‌ها نیز پی به بی نتیجه بودن اقدامات نظامی برای ساقط  کردن دولت اسد برده اند، ادامه داد: کشورهای پیشتیبان معارضین نیز دریافته‌اند که از جنگ افروزی در سوریه تنها بار مالی برای آنها باقی مانده است، از این رو با مطرح کردن بحث گفت‌وگو به دنبال کم کردن هزینه های خود در سوریه هستند.

 نماینده مستقل مجلس نهم، تصریح کرد: حاکمیت سوریه و ارتش این کشور نشان داده که به خوبی در برابر توطئه های غربی-عربی ایستادگی کرده و به زودی اوضاع در این کشور مساعد خواهد شد و تروریست‌ها از این کشور بیرون رانده خواهند شد.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مردم سوریه همراه با حاکمیت این کشور باید در راستای خنثی کردن توطئه های خارجی گام بردارند، خاطرنشان کرد: اگرچه سوریه نیازمند اصلاحاتی است، اما مردم این کشور ابتدا باید با سناریویی که در این کشور در حال اجرایی شدن است با تمام قوا بایستند و سپس به فکر تغییرات در سوریه باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet