پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/19 14:59:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افتخاری:

سخن رهبری فصل‏الخطاب رابطه ایران و آمریکاست

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تشخیص مقام معظم رهبری، فصل‏الخطاب رابطه ایران و آمریکاست.
سخن رهبری فصل‏الخطاب رابطه ایران و آمریکاست نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تشخیص مقام معظم رهبری، فصل‏الخطاب رابطه ایران و آمریکاست. https://cdn.icana.ir/d/019/35378.jpg سخن,رهبری,فصل‏الخطاب,رابطه,ایران,و,آمریکاست Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛لاله افتخاری با اشاره به مقوله رابطه ایران و آمریکا به فارس گفت:این رابطه تا زمانی که آمریکا،آمریکاست و ایران اسلامی بر صراط مستقیم خود باقی بماند، امکان‏پذیر نیست.
وی با اشاره به ماهیت متفاوت این دو کشور گفت: خداوند در قرآن کریم در مورد گفت‏وگو با اهل کتاب می‏فرمایند «بر سر مشترکات با هم صحبت کنید»، اما این دو کشور با هم مشترکاتی ندارند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تا زمانی که آمریکایی‏ها بخواهند ماهیت و خوی استکباری خود را داشته باشند و ارباب مآبانه با ایران برخورد کنند، نمی‏توانیم با آنها سازش کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اما زمانی که آمریکایی‏ها ماهیت و رفتارشان را عوض کنند و به تشخیص مقام معظم رهبری و نه دولت یا مجلس در یک شرایط عادلانه قرار بگیریم، می‏توانیم بر سر مشترکات خود به گفت‏وگو بنشینیم.

افتخاری افزود:ما با ملت‏ها و دولت‏ها جز رژیم غاصب اسرائیل که اصلا یک دولت نیست، خصومت و مشاجره نداریم اما با دولت‏هایی که با ما سر سازش نداشته باشند، مشکل داشته و رویکرد آنها را برنخواهیم تافت./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet