پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/19 15:04:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
‌سوری:

سازمان ملل با مسائل گزینشی برخورد می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تعرض صهیونیست‌ها به نمازگزاران مسجدالاقصی گفت: رژیم صهیونیستی با مشاهده گسترش بیداری اسلامی در منطقه و به‌ویژه بعد از شکست در جنگ غزه، اقدامات خرابکارانه خود را افزایش داده است، در حالی که سازمان ملل هیچ واکنشی به این جنایات نشان نمی‌دهد.
سازمان ملل با مسائل گزینشی برخورد می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تعرض صهیونیست‌ها به نمازگزاران مسجدالاقصی گفت: رژیم صهیونیستی با مشاهده گسترش بیداری اسلامی در منطقه و به‌ویژه بعد از شکست در جنگ غزه، اقدامات خرابکارانه خود را افزایش داده است، در حالی که سازمان ملل هیچ واکنشی به این جنایات نشان نمی‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/24110.jpg سازمان,ملل,با,مسائل,گزینشی,برخورد,می‌کند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"حجت‌الله ‌سوری"بااشاره به تعرض صهیونیست‌ها به نمازگزاران مسجدالاقصی به باشگاه خبرخبرنگاران گفت:رژیم صهیونیستی با مشاهده گسترش بیداری اسلامی در منطقه و به‌ویژه بعد از شکست در جنگ غزه اقدامات خرابکارانه خود را افزایش داده است، در حالی که سازمان ملل هیچ واکنشی به این جنایات نشان نمی‌دهد. 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: رژیم صهیونیستی با اقدامات این‌چنینی از یک طرف به دنبال خوراک تبلیغاتی در داخل بوده و از جهتی نیز مطرح شدن در رسانه‌های جهانی را مد نظر قرار دارد. 
نماینده سلسله و دلفان در خانه ملت ادامه داد: سازمان ملل در برابر تعرضات صهیونیست‌ها واکنشی نشان نداده است، چرا که این سازمان تحت تأثیر اعضای شورای امنیت قرار داشته و نمی‌تواند مستقل عمل کند. 
وی در پایان خاطرنشان کرد: آمریکا به‌عنوان یکی از اعضای شورای امنیت، از حامیان رژیم صهیونیستی بوده و  نفوذ اعضای شورای امنیت در  این سازمان، سبب گزینشی عمل کردن این سازمان در موارد متعدد شده است. 
گفتنی است؛نظامیان صهیونیستی روز گذشته پس از برگزاری نماز جمعه در مسجد الاقصی، با یورش به نمازگزاران، شماری از آن‌ها را مجروح و زخمی کردند.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet