خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/19 16:45:38
سرویس سیاسی
پورفاطمی درانتقاد به عملکرد اخیر رییس جمهور در مراسم وداع چاوز:

علما در قبال رفتار خلاف شریعت رییس‌جمهور سکوت نکنند

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، با بیان اینکه رییس جمهور در پیام تسلیت در گذشت چاوز، اعتقاد مسلمانان به ویژه شیعیان جهان را به سخره گرفت، گفت: علما باید درباره عملکرد اخیر احمدی نژاد وارد میدان شوند و اجازه ندهند وی هر کار خلاف شریعت اسلام را که دوست دارد، انجام دهد.
علما در قبال رفتار خلاف شریعت رییس‌جمهور سکوت نکنند عضو فراکسیون روحانیون مجلس، با بیان اینکه رییس جمهور در پیام تسلیت در گذشت چاوز، اعتقاد مسلمانان به ویژه شیعیان جهان را به سخره گرفت، گفت: علما باید درباره عملکرد اخیر احمدی نژاد وارد میدان شوند و اجازه ندهند وی هر کار خلاف شریعت اسلام را که دوست دارد، انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/1454.jpg علما,در,قبال,رفتار,خلاف,شریعت,رییس‌جمهور,سکوت,نکنند Icana

سید محمد مهدی پورفاطمی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به عملکرد اخیر رییس جمهور درباره پیام تسلیت درگذشت چاوز و در آغوش گرفتن مادر چاوز، گفت: در مورد رفتار اخیر رییس جمهور باید افرادی که از او بارها دفاع و حمایت کردند، پاسخگو باشند چراکه حضور وی در مراسم خاکسپاری فردی همچون چاوز که از هیچ کتاب آسمانی پیروی نمی‌کرد جای تعجب دارد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: من نمی‌دانم که برنامه رییس جمهور چیست و چطور به خود اجازه می‌دهد که با نام بردن چاوز به عنوان یکی از 13 یار امام زمان(عج)، اعتقاد تمام مسلمانان به ویژه شیعیان جهان را به سخره گیرد.

پورفاطمی، یادآورشد: سوال من این است که اگر فردی دیگر در چنین مراسمی شرکت می‌کرد و مادر چاوز را در آغوش می‌گرفت الان غیر از این بود که یک عده خاص به خیابان بریزند و علیه وی شعار داده و تظاهرات کنند؟

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، تصریح کرد: هم‌اکنون باید علما و مراجع درمورد عملکرد اخیر احمدی نژاد وارد میدان شده و به طور جدی با او برخورد کرده و رفتار او را محکوم کنند و اجازه ندهند که این آقا هر کار خلاف شریعت اسلام را که دوست دارد، انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet