پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 08:40:00
سرویس صحن
توکلی در تذکر آیین نامه‌ای:

تنها وزرا و معاونان رئیس‌جمهور حق دفاع از لایحه را دارند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در تذکری آیین نامه‌ای گفت:تنها وزرا و معاونان رئیس‌جمهور حق دفاع از لایحه را دارند.
تنها وزرا و معاونان رئیس‌جمهور حق دفاع از لایحه را دارند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در تذکری آیین نامه‌ای گفت:تنها وزرا و معاونان رئیس‌جمهور حق دفاع از لایحه را دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/28929.jpg تنها,وزرا,و,معاونان,رئیس‌جمهور,حق,دفاع,از,لایحه,را,دارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد توکلی در نشست علنی امروز (یکشنبه 20 اسفند) مجلس شورای اسلامی در حاشیه بررسی لایحه بودجه سه دوازدهمی سال 92 کل کشور در تذکر آیین نامه ای گفت: براساس ماده 137 آیین نامه داخلی مجلس، معاونان و وزرای رئیس جمهور، رئیس یا نایب رئیس شورای عالی استان ها که به صورت رسمی به مجلس معرفی شده باشند می توانند حسب مورد در جلسات مجلس و کمیسیون ها برای توضیح و دفاع لازم حضور یابند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر بابیان اینکه براساس این ماده معاون برنامه ریزی رئیس جمهور در این جلسه حضور می یافت، ادامه داد: کسانی که می توانند در مجلس از لوایح دولت دفاع کنند معاونین، وزرا و یا نایب رئیس شورای عالی استان ها هستند. بقیه افراد نمی توانند در دفاع از لوایح دولت دفاع کنند.

لاریجانی در پاسخ به تذکر توکلی با بیان اینکه این برداشت شما می تواند به شکل دیگری باشد، گفت: نماینده دولت می تواند وزیر نباشد، روال گذشته نیز اینطور نبوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet