پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 09:31:25
سرویس بین الملل
نقوی‌حسینی:

خشونت علیه شیعیان پاکستان طرح آمریکایی است

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس اقدامات تروریستی ضد شیعیان پاکستان را طرحی آمریکایی برای تفرقه‌افکنی در این کشور دانست و گفت: متاسفانه سازمان‌هایی که داعیه حقوق بشر را در دنیا دارند در مقابل قتل‌‌عام مردم مسلمان پاکستان سکوت می‌کنند.
خشونت علیه شیعیان پاکستان طرح آمریکایی است سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس اقدامات تروریستی ضد شیعیان پاکستان را طرحی آمریکایی برای تفرقه‌افکنی در این کشور دانست و گفت: متاسفانه سازمان‌هایی که داعیه حقوق بشر را در دنیا دارند در مقابل قتل‌‌عام مردم مسلمان پاکستان سکوت می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/8393.jpg خشونت,علیه,شیعیان,پاکستان,طرح,آمریکایی,است Icana

سید حسین‌ نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن تسلیت به امت اسلامی و ابرازهمدردی با خانوادگان شهدای حملات تروریستی درکراچی و پیشاور پاکستان، گفت: مجامع بین المللی که بر طبل توخالی حمایت از انسان‌ها و حقوق بشر می‌کوبند باید کشتار مسلمانان شیعه پاکستانی را محکوم کنند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشتار شیعیان پاکستانی خیانت به جامعه بشری است، تصریح کرد: سازمان‌هایی که داعیه حقوق بشر را در دنیا دارند در مقابل قتل‌‌عام مردم مسلمان پاکستان سکوت می‌کنند و هیچ برنامه‌ای برای توقف خشونت علیه مسلمانان ندارند.

وی با تاکید براینکه سکوت دربرابرجنایت‌های‌ رخ داده در کراچی و پیشاور نشان‌می‌دهد که مسلمانان از اهمیت‌چندانی برای سازمان‌های بین المللی برخوردار نیستند، ادامه داد: سکوت سازمان ملل و شورای حقوق بشردر کشتار بی‌رحمانه نمازگزاران درمساجد که نمادی از خانه خدا است، اوج بی‌حرمتی به مقدسات اسلامی است که امروز شاهد آن هستیم.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: امروز انتظار افکار عمومی جهان براین نکته معطوف شده است کسانی که مدعی حقوق بشر و داعیه مقابله با تروریسم را دارند به وظیفه و رسالت خود عمل کنند و با صدور بیانیه‌ای این اقدامات شنیع را محکوم کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دولت پاکستان باید در برابر اقدامات تروریستی ضد شیعیان این کشور پاسخگو باشد، خاطرنشان کرد: دولت اسلام آباد باید در برابر حملات تروریستی که از سوی آمریکا برای ایجاد تفرقه‌افکنی در این کشور طراحی شده با قاطعیت بیشتری برخورد کند تا حوادثی از این دست تکرار نشود.

در پی انفجار یک بمب در یک مسجد در شهر پیشاور در شمال غربی پاکستان ۵ نفر کشته و ۳۸ نفر زخمی شدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet