پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 08:41:00
سرویس صحن
قاضی‌پور در تذکر آیین نامه‌ای با انتقاد از سفر احمدی‌نژاد به ونزوئلا:

رئیس‌جمهور برای دفاع از لایحه بودجه به مجلس می‌آمد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به عدم حضور رئیس جمهور در مجلس برای دفاع از لایحه بودجه، گفت: لازم بود که رئیس جمهور به جای سفر به ونزوئلا برای دفاع از لایحه بودجه خود به مجلس می‌آمد.
رئیس‌جمهور برای دفاع از لایحه بودجه به مجلس می‌آمد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به عدم حضور رئیس جمهور در مجلس برای دفاع از لایحه بودجه، گفت: لازم بود که رئیس جمهور به جای سفر به ونزوئلا برای دفاع از لایحه بودجه خود به مجلس می‌آمد. https://cdn.icana.ir/d/019/23289.jpg رئیس‌جمهور,برای,دفاع,از,لایحه,بودجه,به,مجلس,می‌آمد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (یکشنبه 20 اسفند) مجلس شورای اسلامی در حاشیه بررسی لایحه بودجه سه دوازدهمی کل کشور با اشاره به لزوم حضور رئیس جمهور در مجلس برای تقدیم و دفاع از لایحه تقدیمی خود گفت: لازم بود که رئیس جمهور به جای مسافرت خارجی با آن عکس های مبتذل با حضور در مجلس از بودجه خود دفاع می کرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین ناهم ای به استناد به ماده 188 گفت: در این سه دوازدهمی 45 هزار میلیارد تومان از کجا آمده است. باید حداکثر 33 هزار میلیارد تومان اگر 10 درصد هم اضافه می شد جمعا 33 هزار و 600 میلیارد تومان هم سهم هدفمند کردن و هم سهم عمرانی در آن لحاظ می شد.

وی با بیان اینکه دفاع آقای ممبینی معاون بودجه‌ای معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور از لایحه خلاف است یا معاونان یا وزیر باید از آن دفاع می کرد، ادامه داد: نمایندگان دولت توضیح دهند که پول یارانه ها را چه خواهند کرد؟ عمرانی را چه می کند؟ این 45 هزار میلیارد و صرفا برای ریاست جمهوری هزینه خواهد شد.

لاریجانی در پاسخ به تذکر قاضی پور گفت: برداشت ما از آیین نامه این نیست. می تواند نماینده دولت غیر از معاونین و وزیر باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این مباحث ریزی است که می توان در زمان بررسی جزئیات مورد بحث قرار گیرد که آن زمان می توان اصلاحاتی انجام داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet