پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 08:54:00
سرویس صحن
خسروی:

تصویب لایحه بودجه سه دوازدهم به مصلحت کشور است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر وجود انتقادات به نحوه ارائه لایحه بودجه به مجلس، گفت: در شرایط کنونی به دلیل پروژه های عمرانی عقب افتاده بنابراین مصلحت به تصویب این لایحه است.
تصویب لایحه بودجه سه دوازدهم به مصلحت کشور است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر وجود انتقادات به نحوه ارائه لایحه بودجه به مجلس، گفت: در شرایط کنونی به دلیل پروژه های عمرانی عقب افتاده بنابراین مصلحت به تصویب این لایحه است. https://cdn.icana.ir/d/019/21725.jpg تصویب,لایحه,بودجه,سه,دوازدهم,به,مصلحت,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابوالقاسم خسروی سهل آبادی در موافقت با تصویب کلیات طرح سه دوازدهم لایحه بودجه، تصریح کرد: مخالفان در مخالفت با تصویب کلیات لایحه سه دوازدهم بودجه حواشی را مطرح کردند که به اصل تصویب این لایحه مربوط نمی شود این انتقادها مورد قبول همه است اما نمی توان آن را در مخالفت با تصویب کلیات این لایحه، پسندیده دانست.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس افزود: ارائه بودجه به مجلس کاستی های زیادی نظیر تاخیر 84 روزه را به همراه داشت اما این مسائل نباید باعث معطل ماندن و بلاتکلیفی در تصویب لایحه بودجه سه ماهه اول سال شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم تاکید کرد: بسیاری از پروژه های عمرانی و پرداخت های اقشار حقوق بگیری نظیر کارمندان منتظر تصویب لایحه سه دوازدهم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet