پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/02 12:32:00
سرویس بین الملل
طاهری:

جنایت های آل‌خلیفه در سکوت محض جامعه بین‌المللی ادامه دارد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه انقلاب ملت بحرین از مظلوم ترین انقلاب‌های منطقه است، گفت: جنایات آل‌خلیفه در سکوت محض جامعه بین‌المللی ادامه دارد.
جنایت های آل‌خلیفه در سکوت محض جامعه بین‌المللی ادامه دارد سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه انقلاب ملت بحرین از مظلوم ترین انقلاب‌های منطقه است، گفت: جنایات آل‌خلیفه در سکوت محض جامعه بین‌المللی ادامه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/31415.jpg جنایت,های,آل‌خلیفه,در,سکوت,محض,جامعه,بین‌المللی,ادامه,دارد Icana

سید علی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص استفاده از سلاح‌های ممنوع توسط نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه برای سرکوب اعتراضات مردمی در بحرین، اظهار داشت: در سال گذشته نیروهای امنیتی با استفاده از گازهای سمی ضد مردم منامه، تبعات انسانی فراوانی را به وجود آوردند.

 نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب ملت بحرین از مظلوم ترین  انقلاب‌های منطقه است، تصریح کرد: استفاده از گازهای سمی کشنده ضد مردم که در معاهدات بین الملل منع شده است، اوج قصاوت آل خلیفه را نشان می دهد که به هر طریق ممکن سعی دارد پایه های حکومت خود را نجات دهد.

وی با تاکید براینکه جنایات آل خلیفه درسکوت محض جامعه بین المللی صورت گرفته است، ادامه داد: در قرنی که  کشورهای غربی داعیه دار حقوق بشر هستند مردم مظلوم بحرین به طرز فجیعی سرکوب می شوند اما کسانی که دم از حقوق اولیه انسان ها می زنند سکوت می کنند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس نهم، تصریح کرد: مردم بحرین با استقامتی که پس از دوسال از انقلاب این کشور نشان داده اند، به مرز پیروزی نزدیک شده اند و همانگونه که خداوند وعده داده پیروزی با صابرین است.

 سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه آل خلیفه سعی دارد به طریق ممکن آتشفشان خواست مردمی را خاموش کند، خاطرنشان کرد: تغییر بافت جمعیتی بحرین،  خرید سلاح ها و گازهای شیمیایی ممنوعه از غرب و جای دادن به نیروهای خارجی برای سرکوب مردم دراین کشور از اقداماتی است که آل خلیفه عیه انقلابیون بحرین انجام داده است.

نیروهای آل خلیفه در سال گذشته بارها با محاصره مناطق مختلف منامه از گازهای سمی استفاده کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet