پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/03 13:50:00
سرویس بین الملل
محسنی‌ثانی:

شکست در جنگ 8 روزه افتضاح سیاسی- نظامی برای اسرائیل بود

رئیس کمیته امنیت مجلس با بیان اینکه جنگ ۸روزه غزه نشان دادسلاح مقاومت دیگر سنگ و چوب نیست، گفت: شکست در جنگ ۸ روزه افتضاح سیاسی- نظامی برای دولتمردان اسرائیل بود.
شکست در جنگ 8 روزه افتضاح سیاسی- نظامی برای اسرائیل بود رئیس کمیته امنیت مجلس با بیان اینکه جنگ 8روزه غزه نشان دادسلاح مقاومت دیگر سنگ و چوب نیست، گفت: شکست در جنگ 8 روزه افتضاح سیاسی- نظامی برای دولتمردان اسرائیل بود. https://cdn.icana.ir/d/019/29409.jpg شکست,در,جنگ,8,روزه,افتضاح,سیاسی-,نظامی,برای,اسرائیل,بود Icana

محمد رضا محسنی ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری جنگ 8روزه غزه از سوی مقاومت اسلامی ضد رژیم صهیونیستی در سال گذشته، اظهار داشت: مقاومت اسلامی در جنگ 8 روزه نشان داد که دیگر سلاحش سنگ وچوب نیست و مجهز به به پیشرفته ترین سلاح های روز دنیا شده است.

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب  در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  آثار و تبعات شکست های پی درپی از جبهه مقاومت اسلامی  در جامعه اسرائیل هروز نمایان تر از گذشته می شود، تصریح کرد: عدم گرایش جوانان ساکن اراضی اشغالی به جذب در ارتش اشغال گر صهیونیستی و مهاجرت معکوس از تبعات جنگ 8روزه است که رژیم غاصب صهیونیستی با آن دست و پنجه نرم می کند.

 نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید بر اینکه شکست در جنگ 8 روزه افتضاح سیاسی- نظامی برای دولتمردان اسرائیل بود، ادامه داد: شکست در جنگ 8روزه آتشی درهیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی روشن کرد که تبعات آن منجر به محو شدن این رژیم غاصب از صفحه روزگار خواهد شد.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: ناکارآمدی گنبد آهنین در مقابل موشک‌های مقاومت اسلامی که با هزینه های هنگفت از سوی غرب برای تامین امنیت اسرائیل در اراضی اشغالی نصب شده نشان داد، که موعد زوال این رژیم غاصب فرارسیده است.

رئیس کمیته امنیت مجلس با بیان اینکه اسرائیل جرات اینکه آغازگرجنگی دیگر ضد ملت مظلوم فلسطین باشد را ندارد، خاطر نشان کرد: مقاومت اسلامی درجنگ 8 روزه نشان داد از این پس دربرابر تجاوزهای اسرائیل پاسخ های کوبنده ای خواهد داد.

در جنگ 8روزه‌ای که میان مقاومت اسلامی فلسطین و رژیم صهیونیستی رخ داد،  اسرائیل پس از شکست مجبوربه پذیرش آتش بس شد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet