خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/04 15:11:00
سرویس اقتصادی
موسوی لارگانی مطرح کرد:

بازار مسکن درهاله ای ازابهام

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نباید تمامی تلاش‌های دولت را در امر مسکن نادیده گرفت،افزود:در شرایط فعلی اقتصاد کشورنمی توان آینده روشنی را برای مسکن برای سال آینده پیش بینی کردلذا دولت در روزهای پایانی عمر خود باید به موضوع مسکن رسیدگی کرده تا کار برای دولت آینده نیز آسان‌تر دنبال شود.
بازار مسکن درهاله ای ازابهام عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نباید تمامی تلاش‌های دولت را در امر مسکن نادیده گرفت،افزود:در شرایط فعلی اقتصاد کشورنمی توان آینده روشنی را برای مسکن برای سال آینده پیش بینی کردلذا دولت در روزهای پایانی عمر خود باید به موضوع مسکن رسیدگی کرده تا کار برای دولت آینده نیز آسان‌تر دنبال شود. https://cdn.icana.ir/d/019/20938.jpg بازار,مسکن,درهاله,ای,ازابهام Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به این موضوع که امروز بحث مسکن جزو مشکلات اصلی کشور است، گفت: مسکن به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی کشور و جوانان بوده که می‌توان گفت قیمت آن در 8 ماه گذشته کاهش داشته اما در حد قابل قبول نبوده است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید تمامی تلاش‌های دولت را  در امر مسکن نادیده گرفت، افزود: هرچند نباید تلاش‌های دولت را در مورد مسکن نادیده گرفت، اما این امر به قیمت سنگینی به دست آمده، چراکه دولت بسیاری از اعتبارات بخش‌های دیگر را در طرح مسکن مهر خرج کرده که این موضوع خلاف قانون است.

وی در ادامه به طرح مسکن مهر به عنوان یک مدل جدید اشاره و تصریح کرد: مسکن مهر مدل جدیدی بوده که بسیاری از جوانانی که امیدی به خانه دار شدن نداشتند صاحب خانه شده‌اند، ولی متاسفانه در ماه‌های گذشته و به دلیل افزایش نرخ مصالح ساختمانی دوباره شاهد رکود در بخش مسکن هستیم.

لارگانی چشم انداز آینده مسکن در کشور را مناسب ندانست و اظهارداشت: پیش بینی‌ها در شرایط فعلی و براساس آنچه که دیده می‌شود مناسب نبوده، لذا دولت فعلی با توجه به زمان اندک خود، باید به موضوع مسکن رسیدگی کرده تا کار برای دولت آینده نیز سهل و آسان‌تر دنبال شود.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطر نشان کرد: دولت همانگونه که در مورد مسکن روستایی موفق عمل کرده باید در بخش‌های دیگر مسکن نیز عمکرد بهتری داشته باشد تا بتوان چشم انداز روشن وامید بخشی را برای سال 92 پیش بینی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet