خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/20 11:20:58
سرویس اقتصادی
نکو :

دولت درراستای شعارحمایت از تولید ملی حرکت نکرد

عضو هیات کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت نمره قابل قبولی در حمایت از تولید ملی نمی گیرد، گفت: با وجودمنابع فراوان و نیروی انسانی خلاق در کشور، متاسفانه وزارتخانه ها و سازمان ها نتوانستند در راستای تحقق عملی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی حرکت سازنده ای انجام دهند.
دولت درراستای شعارحمایت از تولید ملی حرکت نکرد عضو هیات کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت نمره قابل قبولی در حمایت از تولید ملی نمی گیرد، گفت: با وجودمنابع فراوان و نیروی انسانی خلاق در کشور، متاسفانه وزارتخانه ها و سازمان ها نتوانستند در راستای تحقق عملی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی حرکت سازنده ای انجام دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/25790.jpg دولت,درراستای,شعارحمایت,از,تولید,ملی,حرکت,نکرد Icana

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در شرایطی به روزهای پایانی سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نزدیک می شویم که به رغم وجود امکانات و منابع فراوان در کشور دولت به شکل خواسته یا ناخواسته بی انصافی هایی در حمایت از تولید داخلی داشت.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نامگذاری سال 91 به عنوان تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی از سوی مقام معظم رهبری مدبرانه بود، تصریح کرد: باید از ابتدای سال دولت برنامه ریزی مدونی در راستای تحقق عملی این شعار انجام می داد تا مسیر توسعه و پیشرفت تولید ملی به درستی طی میشد اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

وی با بیان اینکه در سال 91 موفقیت های دولت در زمینه حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی چشمگیر نبود، افزود: شعار حمایت از تولید ملی فقط محدود به یک سال یا یک بازه زمانی کوتاه مدت نمی شود و از همین رو باید دولت در سال آینده اقدامات جدی تری در جهت حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی انجام دهد.

دبیر دوم کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه دولت بعدی نیز باید در برنامه هایش حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی را بگنجاند، گفت: مقام معظم رهبری دستورالعمل های لازم را در راستای اقتصاد مقاومتی ابلاغ کرده اند و اگر مجلس و دولت آینده وحدت و همدلی لازم را داشته باشند، در سال 92 می توان حمایت جدی تری از تولید ملی انجام داد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet