پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 11:16:50
سرویس صحن
نگهبان سلامی در نطق میان دستور:

وزیر کشور بر عملکرد استانداران وفرماندارن نظارت کند/لزوم اجرای سریع طرح آزادراه ایران – افغانستان

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس، با اشاره به برخی اقدامات استانداران در حوزه انتخابیه خود، گفت: لازم است وزیر کشور بر عملکرد استانداران و فرمانداران خواف و رشتخوار نظارت کنند تا آنها خود را حاکم بلامنازع در منطقه ندانند.
وزیر کشور بر عملکرد استانداران وفرماندارن نظارت کند/لزوم اجرای سریع طرح آزادراه ایران – افغانستان نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس، با اشاره به برخی اقدامات استانداران در حوزه انتخابیه خود، گفت: لازم است وزیر کشور بر عملکرد استانداران و فرمانداران خواف و رشتخوار نظارت کنند تا آنها خود را حاکم بلامنازع در منطقه ندانند. https://cdn.icana.ir/d/019/21727.jpg وزیر,کشور,بر,عملکرد,استانداران,وفرماندارن,نظارت,کند/لزوم,اجرای,سریع,طرح,آزادراه,ایران,–,افغانستان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمود نگهبان سلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه 20 اسفند) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با اشاره به لزوم فراهم کردن شرایط مساعد برای حضور سلایق سیاسی برای حضور در انتخابات، گفت: مسئولان باید زمینه حضور علایق سیاسی مختلف و حضور حداکثری مردم را فراهم کنند تا با حضوری یکپارچه و منسجم زمینه یاس و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی مهیا شود.

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی، خطاب به رئیس‌جمهور و هیات دولت در مورد مسائل مربوط به حوزه انتخابیه خود، ادامه داد: از ریاست‌جمهور و هیات دولت می خواهم که نسبت به مصوبات سفرهای استانی در شهرستان‌های خواف و رشتخوار جامه عمل پوشانده و زمینه رضایت‌مندی مردمان شریف این منطقه مرزی و محروم را فراهم کنند.

وی خطاب به وزیر نیرو، گفت: آیا آنچه در سفر هیات دولت به استان‌های خواف و رشتخوار در زمینه پرداخت یک و نیم میلیارد تومان به ادارات مربوطه وعده داده بودید انجام شده است؟ بنابراین لازم است که اقدامی عاجل صورت گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به لزوم نظارت وزیر کشور بر عملکرد استانداران و فرمانداران این شهرستان‌ها، گفت: لازم است که وزیر کشور بر عملکرد این افراد نظارت بیشتری داشته باشد تا آنها خود را حاکم بلامنازع در منطقه ندانسته و از سوگیری‌ها و جهت‌گیری‌های بی مورد نسبت به اشخاصی خاص و فراهم کردن فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی برای گروهی خاص پرهیز کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس نهم، با اشاره به لزوم توجه به حوزه ورزش در این شهرستان‌ها، گفت: از وزیر ورزش و جوانان می‌خواهم به جای صرف هزینه‌های کلان در حوزه ورزش در شهرهای بزرگ، فکری به حال مناطق محروم و مرزی به ویژه شهرستان‌های خواف و رشتخوار داشته باشند زیرا این مناطق از حداقل امکانات ورزشی نیز محرومند.

وی افزود: از وزیر ورزش وجوانان می خواهم نسبت به احداث و تکمیل سالن‌های ورزشی شهرستان‌های خواف و رشتخوار و شهرستان‌های سنگان و احداث سالن‌های چند منظوره در بالاخواف و پایین‌خواف اقدام عاجل صورت دهد.

نگهبان سلامی در ادامه با اشاره به دستور رئیس‌جمهور مبنی بر موافقت و دستور اقدام در زمینه طرح آزادراه ایران – افغانستان، ادامه داد: با توجه به تردد ماشین‌های سنگین حامل سنگ آهن و گمرک افغانستان که از مسیرهای تربت حیدریه، رشتخوار وخواف و سنگان لازم است که در ایجاد آزادراه ایران و افغانستان اقدام لازم صورت گیرد.

نماینده مردم رشتخوار و خواف در مجلس شورای اسلامی، گفت: امید است با ارائه اعتبارات لازم و انجام اقدامات عاجل در این حوزه ها مشکلات این مناطق رفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet