پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/09 14:47:00
سرویس بین الملل
شجاعی کیاسری مطرح کرد:

نگرانی صهیونیست‌ها از آغاز انتفاضه‌ای دیگر

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه بازداشت و شکنجه فلسطینیان از موارد مشهود نقض آتش بس در سال گذشته بود، تصریح کرد: اقدامات ضد انسانی رژیم صهیونیستی در قبال فلسطینیان به حدی پیش رفت که آغاز انتفاضه ای دیگر را دور از ذهن نکرده است.
نگرانی صهیونیست‌ها از آغاز انتفاضه‌ای دیگر سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه بازداشت و شکنجه فلسطینیان از موارد مشهود نقض آتش بس در سال گذشته بود، تصریح کرد: اقدامات ضد انسانی رژیم صهیونیستی در قبال فلسطینیان به حدی پیش رفت که آغاز انتفاضه ای دیگر را دور از ذهن نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/10823.jpg نگرانی,صهیونیست‌ها,از,آغاز,انتفاضه‌ای,دیگر Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری درگفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نقض آتش بس با فلسطینیان از سوی رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: نقض مکرر آتش بس از سوی صهیونیست‌ها پس از جنگ 8روزه غزه باردیگرعدم پایبندی اسرائیل به معاهدات بین المللی را نشان می دهد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازداشت و شنکنجه فلسطینیان از موارد مشهود نقض آتش بس در سال گذشته بود، تصریح کرد: اقدامات ضد انسانی اسرائیل در قبال فلسطینیان به حدی پیش رفت که آغاز انتفاضه سوم را دور از ذهن نکرده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای اجرای آتش بس میان فلسطینیان و رژیم صهیونیستی مشخص بود که اسرائیل به آن پایبند نخواهد بود، ادامه داد: رژیم صهیونیستی بارها ثابت کرده به قوانین بین المللی پایبند نیست و با ادامه روند اشغا گری خود سعی دارد فلسطینیان را از اراضی آبا و اجدادی خود بیرون کند.

 عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، تصریح کرد: ادامه روند شهرک سازی در اراضی اشغالی و صدور مجوز ساخت و سازهای جدید از مواردی است که آتش بس را نقض می کند، این وضعیت نه تنها منجر به اعتراض فلسطینیان شده حتی از سوی سازمان ملل و کشورهای هم پیمان رژیم صهیونیستی نیز نگران کننده ذکر شده است.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه نگرانی‌ هم پیمانان رژیم صهیونیستی به جا است، خاطرنشان کرد: با ادامه روند نقض آتش بس باردیگر فلسطینیان انتفاضه ای سخت را ضد اسرائیل آغاز خواهند کرد که منجر به نابودی این رژیم جعلی خواهد شد.

نظامیان صهیونیست در سال گذشته بارها با یورش به فلسطینیان، آنها رابازداشت کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet