پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 11:41:41
سرویس اقتصادی
طباطبائی نائینی در واکنش به بازداشت دو تن از بدهکاران بزرگ بانکی:

عزم جدی قوه قضاییه در برخورد با اخلال گران اقتصادی قابل تمجید است

نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با تأکید بر اینکه اقدامات اخیر قوه قضاییه در خصوص مقابله با مجرمان و مفسدان اقتصادی به دور از مسائل سیاسی بوده و قابل ستایش است گفت:در صورتی که اخذ وام‌های کلان با رانت های غیر مشروع و با هدف کلاهبرداری انجام شود باید از سوی قوه قضاییه پی‌گیری شده و دست سودجویان کوتاه شود.
عزم جدی قوه قضاییه در برخورد با اخلال گران اقتصادی قابل تمجید است نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با تأکید بر اینکه اقدامات اخیر قوه قضاییه در خصوص مقابله با مجرمان و مفسدان اقتصادی به دور از مسائل سیاسی بوده و قابل ستایش است گفت:در صورتی که اخذ وام‌های کلان با رانت های غیر مشروع و با هدف کلاهبرداری انجام شود باید از سوی قوه قضاییه پی‌گیری شده و دست سودجویان کوتاه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/16170.jpg عزم,جدی,قوه,قضاییه,در,برخورد,با,اخلال,گران,اقتصادی,قابل,تمجید,است Icana

سید حمید رضا طباطبائی نائینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه مبارزه با اخلال گران اقتصادی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری باید با سرعت انجام شود گفت: قوه قضاییه در برخورد با مفسدان و بدهکاران کلان بانکی با اقتدار و به دور از مسائل سیاسی روز برخورد کرده است.

نماینده مردم نائین، خورو بیابانک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بدهکار را نمی توان مجازات کرد افزود: در صورتی که شخص با استفاده از روابط نامشروع با بالادستان اقتصادی کشور اقدام به اخذ وام کرده و در باز پرداخت آن اهمال کند قوه قضاییه با توجه به حوزه فعالیت خود مجاز به برخورد با مجرم بوده و می تواند تا تسویه بدهی وی را نیز بازداشت کند.

نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلسبا تأکید بر اینکه اقدامات اخیر قوه  قضاییه  در خصوص مقابله با مجرمان و مفسدان اقتصادی به دور از مسائل سیاسی بوده و قابل ستایش است گفت: قوه قضاییه باید در برخورد با اخلالگران صلابت خود را ادامه دهد.

وی با بیان این مطلب که اقدامات قوه قضاییه در برخورد با مجرمان اقتصادی موجب برگشتن اموال بیت المال می شود تصریح کرد: این گونه اقدامات که موجب بازگشت آرامش به اقتصاد کشور می شود باید از سوی مسئولان تشویق شده تا بساط کلاهبرداری برای افراد سود جو جمع شود.

نماینده مردم نائین، خورو بیابانک در مجلس با تأکید بر اینکه باید فهمید منشا بدهی های کلان بانکی کجا و از سوی چه کسانی است گفت: در صورتی که اخذ وام های کلان با پارتی بازی، رانت های غیر مشروع و با هدف کلاهبرداری انجام شود باید از سوی قوه قضاییه پی گیری شده و دست سودجویان کوتاه شود.

نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلسیادآور شد: قوه قضاییه در کشور مسئول تأمین آرامش بوده و تاکنون اقداماتش قابل ستایش است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet