پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 12:32:24
سرویس بین الملل
جوکار:

ارتش سوریه با قدرت تمام از بحران سوریه عبور کرده است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه ارتش دمشق از نادر نیروهای عربی است که توانسته در برابر هجمه وسیعی از توطئه های خارجی ایستادگی کند، گفت: انسجام در بدنه ارتش دمشق هم چنان وجود دارد.
ارتش سوریه با قدرت تمام از بحران سوریه عبور کرده است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه ارتش دمشق از نادر نیروهای عربی است که توانسته در برابر هجمه وسیعی از توطئه های خارجی ایستادگی کند، گفت: انسجام در بدنه ارتش دمشق هم چنان وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/23267.jpg ارتش,سوریه,با,قدرت,تمام,از,بحران,سوریه,عبور,کرده,است Icana

محمد صالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص موفقیت‌های ارتش سوریه در پاک سازی  مناطق این کشور از عوامل تروریستی، اظهار داشت: موفقیت‌های ارتش سوریه در 24 ماه گذشته نشان می دهد که هم چنان انسجام در بدنه ارتش دمشق وجود دارد.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارتش دمشق از نادر نیروهای عربی است که توانسته در برابر هجمه وسیعی از توطئه‌های خارجی ایستادگی کند، تصریح کرد: 24 ماه بحران در سوریه نشان می دهد که ارتش سوریه با توطئه‌هایی روبرو بوده است که کمتر ارتش عربی می توانست در برابر آن ایستادگی کند.

وی با تاکید براینکه غرب و کشورهای عربی سعی داشتند دامنه بحران را در سوریه پراکنده کنند تا از این طریق ارتش دمشق را وارد سناریوی نوشته شده غربی کنند، ادامه داد: ارتش دمشق نشان داد با هوشیاری که دارد از آتش بحران به خوبی بیرون آمده است و موفقیت‌های فراوانی را به دست آورد.

 نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: یکی دیگر ازتوطئه‌هایی که ارتش سوریه توانسته از آن به سلامت عبور کند بحث اردوگاه یرموک متعلق به فلسطینیان ساکن در سوریه است که تروریست‌ها سعی داشتند با سناریو سازی و منتصب کردن به ارتش دمشق بحرانی جدید را در این کشور ایجاد کنند.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ارتش سوریه توانایی مقابله با هرگونه اقدامی را در سوریه دارد، خاطرنشان کرد: روزانه تروریست‌های بی شماری از اقصی نقاط دنیا برای ساقط کردن دولت اسد به سوریه می آیند اما با انسجامی که ارتش سوریه دارد مانع از موفقیت‌های آنها می‌شود.

ارتش سوریه طی 24 ماه از گذشت بحران در سوریه موفقیت‌های چشم‌گیری در پاک‌سازی عناصر تروریستی به دست آورده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet