پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 12:09:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دهقان:

کاهش استقبال مردمی از احمدی نژاد دلیل تعطیلی سفرهای استانی است

عضو هیات رئیسه مجلس دلیل تعطیلی سفرهای استانی دولت را کاهش استقبال مردم از رئیس جمهور در پی خانه نشینی رئیس جمهور خواند و گفت: تعطیلی سفرهای استانی دولت کار عاقلانه است.
کاهش استقبال مردمی از احمدی نژاد دلیل تعطیلی سفرهای استانی است عضو هیات رئیسه مجلس دلیل تعطیلی سفرهای استانی دولت را کاهش استقبال مردم از رئیس جمهور در پی خانه نشینی رئیس جمهور خواند و گفت: تعطیلی سفرهای استانی دولت کار عاقلانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/4662.jpg کاهش,استقبال,مردمی,از,احمدی,نژاد,دلیل,تعطیلی,سفرهای,استانی,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد دهقان نماینده مردم چناران و طرقبه و عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به سفرهای استانی دولت نهم و دهم به مهر گفت: فارغ از انگیزه‌ دولت از این سفرها در مجموع جز کارهای خوب دولت بود که باعث برقراری ارتباط بین مردم و مسئولان اجرایی می شد.

وی با اشاره به اینکه  در این سفرها دولت درباره اعتبارات استان به جای شورای برنامه ریزی استان تصمیم می‌گرفت، تصریح کرد:هرچند ایجاد تحرک بین مدیران اجرائی استانها کار خوبی بود ولی در اصل تخصیص اعتبارات استان وظیفه شورای برنامه ریزی بود که دولت در این وظیفه آنها دخالت می‌کرد.

عضو هیات رئیسه مجلس خانه نشینی یازده روزه رئیس جمهور و بر ملا شدن مقاصد جریان انحرافی را یکی از دلایل تعطیلی سفرهای استانی دانست و گفت: بعد از خانه نشینی و شکل‌گیری تعارض بین خواست رئیس جمهور با مصالح و منافع کشور، احمدی نژاد جایگاه خود را بین نیروهای  انقلاب از دست داد.

دهقان ادامه داد: احمدی نژاد در سفرهایی که بعد از آن به استانها داشت با استقبال بسیار کمی مواجه شد در ضمن تعداد افرادی هم که به خاطر حفظ ظاهر به استقبال او می‌آمدند به خاطر کم شدن ارادت قبلی کمتر شدند.

وی با اشاره به تعطیلی سفرهای استانی در چند ماه اخیر تصریح کرد: وقتی اعضای دولت متوجه شدند استقبال مردم کم شده همچنین وجود گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی بسیار زیاد تصمیم گرفتند به سفرهای استانی نروند.

نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس تصریح کرد:دولت درسفرهای استانی درصدد آن بود تا القا کند اعتبارات اختصاص داده شده به استانها به خاطر سفر رئیس جمهور است درحالی که این اعتبارات از بودجه‌های تصویب شده مجلس برای استانها بود.

دهقان با اشاره به اینکه بخش زیادی از مصوبه‌های دور اول و دوم سفرهای استانی محقق شده است، اظهار داشت: بهتر بود مصوبه های دور سوم نیز عملی شود تا مردم تاثیرات خوب سفرهای استانی را بیشتر لمس کنند.

وی درپایان خاطرنشان کرد:با توجه به وضعیت اقتصادی کشور درحال حاضرعاقلانه است دولت دیگر سفرهای استانی را انجام ندهد و بعضی از مصوبه‌های دور آخر را عملی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet