پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 11:54:00
سرویس صحن
تامینی‌لیچایی در تذکر شفاهی تاکید کرد:

لزوم توجه جدی به حل مشکلات حوزه بهداشت و درمان کشور

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: وضعیت نابسامان حوزه بهداشت و درمان و دارو کشور معضلات زیادی را برای مردم به وجود آورده که مسئولان باید به آن توجه جدی داشته باشند.
لزوم توجه جدی به حل مشکلات حوزه بهداشت و درمان کشور عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: وضعیت نابسامان حوزه بهداشت و درمان و دارو کشور معضلات زیادی را برای مردم به وجود آورده که مسئولان باید به آن توجه جدی داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/34020.jpg لزوم,توجه,جدی,به,حل,مشکلات,حوزه,بهداشت,و,درمان,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  حسن تامینی لیچایی در نشست علنی امروز (یکشنبه 20 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود به رئیس جمهور تصریح کرد: خواهش من این است که توجه جدی داشته باشند به وضعیت درمان و داروی کشور که این روزها معضلات بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم برای تامین هزینه های درمانی و دارویی خود در شرایط بسیار سختی بسر می برند و اگررئیس جمهور به این مساله ورود پیدا نکند این امر به بحران جدی تری تبدیل خواهد شد.

وی در ادامه تذکرات خود افزود: تذکر دیگر من به معاون اول رئیس جمهور است چرا که جای تعجب دارد که وی علی رغم دادن قول قبلی برای حضور در افتتاحیه پروژه های عمرانی استان یک ساعت پیش  از برگزاری این مراسم اعلام کردند که در افتتاحیه حضور نمی یابند.

وی افزود: کدام قانون و مرام و مسلک به شما اجازه می دهد که اعلام کنید برای حضور در پروژه های مم عمرانی استان گیلان حضور می یابید به فاصله یک ساعت مانده اعلام عدم حضور کنید و در این میان دهها هزینه که در این باره انجام شده است را بی نتیجه بگذارید.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس آخرین تذکر خود را به عملکرد ضعیف هلال احمر اختصاص داد و گفت: ما در کشور مشکلات زیادی در زمینه هلال احمر داریم و مسئولان در هلال احمر واقعا ضعیف دارند عمل می کنند و مردم اعتراضات زیادی در این باب دارند که این مساله باعث آمدن تحقیق و تفحص از این سازمان خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet