پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 11:56:00
سرویس صحن
بیانیه نمایندگان مجلس در محکومیت کشتار مسلمانان پاکستان

آمریکا وانگلیس طراح کشتار شیعیان مظلوم در پاکستان هستند

عضو هیات رئیس مجلس بیانیه ۲۳۴ نماینده مجلس در محکومیت کشتار وحشیانه مسلمانان در پاکستان را قرائت کرد.
آمریکا وانگلیس طراح کشتار شیعیان مظلوم در پاکستان هستند عضو هیات رئیس مجلس بیانیه 234 نماینده مجلس در محکومیت کشتار وحشیانه مسلمانان در پاکستان را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/26134.jpg آمریکا,وانگلیس,طراح,کشتار,شیعیان,مظلوم,در,پاکستان,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا منادی سفیدان در نشست علنی امروز (یکشنبه 20 اسفند) مجلس شورای اسلامی بیانیه 234 نماینده مجلس جهت محکومیت کشتار وحشیانه مسلمانان در پاکستان را قرائت کرد:

کشتار وحشیانه و چندین باره شیعیان مظلوم پاکستان بدون تردید توطئه ای طراحی شده توسط دشمنان اسلام و در راس آنها آمریکا و انگلیس و دوستان منطقه ای آنان است که از سوی مزدوران مسلمان نمای تکفیری اجرا شود.

انتظار طبیعی افکار عمومی جهان اسلام به ویژه ملت انقلابی ایران از دولت، مجلس و به ویژه سازمان های اطلاعاتی پاکستان این است که با همه توان خود با این توطئه ضد انسانی که امنیت پاکستان را نشانه رفته است برخورد کنند و اجازه ندهند این جنایت های وحشیانه استمرار پیدا کنند.

سکوت مجامع بین المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر در برابر این نقض آشکار و کاهش حقوق بشر نشان دهنده این واقعیت تلخ است که امروز حقوق بشر تبدیل به ابزار سیاسی قدرت های بزرگ به ویژه آمریکا شده است که این کشورها باید به جامعه جهانی پاسخگو باشند.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن تقدیر و تشکر از مراجع گرانقدر تقلید، حوزه های علمیه به ویژه حوزه علمیه قم و شهر مقدس و قاطبه ملت ایران و عرض تسلیت و ابراز همدردی خانواده های محترم شهدای پاکستان، این جنایت وحشیانه را به شدت محکوم می کنیم و از دولت پاکستان قویا می خواهیم که با همه توان از ادامه فجایع جلوگیری کند./

پایان پیام


اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet