پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 12:04:00
سرویس صحن
درویش‌پور در تذکر شفاهی به رئیس جمهور:

مسئولان اجرایی به جبران خسارات سیل ایذه بی‌توجهی هستند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکر شفاهی خود به رئیس جمهور گفت: متاسفانه با گذشت زمان زیادی از جاری شدن سیل در شهرستان ایذه، مسئولان اجرایی اقدام جدی برای مرتفع شدن خسارات این سیل انجام نداده اند.
مسئولان اجرایی به جبران خسارات سیل ایذه بی‌توجهی هستند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکر شفاهی خود به رئیس جمهور گفت: متاسفانه با گذشت زمان زیادی از جاری شدن سیل در شهرستان ایذه، مسئولان اجرایی اقدام جدی برای مرتفع شدن خسارات این سیل انجام نداده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/22723.jpg مسئولان,اجرایی,به,جبران,خسارات,سیل,ایذه,بی‌توجهی,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  در نشست علنی امروز (یکشنبه 20 اسفند) مجلس شورای اسلامی، حجت الله درویش پور در تذکر شفاهی خود به وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه های راهسازی در شهرستان ایذه و باغملک متوقف شده است و وزیر راه باید در این زمینه پاسخگو باشد.

نماینده ایذه و باغ ملک در مجلس شورای اسلامی افزود: شهرستان ایذه و باغ ملک جزء استان های محروم در زمینه راه سازی و معابر مواصلاتی است و متاسفانه علی رغم پیگیری های مستمر انجام شده مسئولان ذی ربط اقدام اخاص برای مرتفع شدن این موضوع انجام نداده اند.

وی در تذکر دوم خود خطاب به رئیس جمهور گفت: ساماندهی تالاب میاندیوران در شهرستان ایذه تاکنون مغفول مانده است و سالیان متمادی است که بر اثر گسترش ناگهانی این تالاب در فصل بارندگی خسارات فراوانی به مزارع و کشاورزان وارد شده است.

این نماینده مردم درمجلس نهم تصریح کرد: متاسفانه پیگیری های در مورد ساماندهی این تالاب هنوز به نتیجه نرسیده است و از مسئولان تقاضا دارم که طرحی برای ساماندهی تالاب تدوین واجرایی کنند.

وی در تذکر دیگر خطاب به رئیس جمهور گفت: متاسفانه پس از گذشت مدت زیادی از جاری شدن سیل در شهرستان ایذه هنوز اقدام عملی و جدی در این باره صورت نگرفته است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین تذکر پایانی خود را خطاب به وزیر نفت عنوان داشت و گفت: امر گازرسانی به روستاهای ایذه وباغ ملک تاکنون محقق نشده است و این در حالی است که ما قراردادهای سنگینی را با کشورهای دیگر درخصوص صادرات گاز داریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet