پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 12:17:00
سرویس صحن
چهاردولی در تذکر شفاهی:

نوسانات برق در شهرستان ملایر موجب آسیب‌دیدن وسایل برقی مردم شده است

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت کنونی پایداری برق در شهرستان ملایر، گفت: متاسفانه نوسانات برق آسیب زیادی به وسایل برقی مردم این شهر زده است.
نوسانات برق در شهرستان ملایر موجب آسیب‌دیدن وسایل برقی مردم شده است نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت کنونی پایداری برق در شهرستان ملایر، گفت: متاسفانه نوسانات برق آسیب زیادی به وسایل برقی مردم این شهر زده است. https://cdn.icana.ir/d/019/22722.jpg نوسانات,برق,در,شهرستان,ملایر,موجب,آسیب‌دیدن,وسایل,برقی,مردم,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی نعمت چهاردولی  در نشست علنی امروز (یکشنبه 20 اسفند) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی با بیان اینکه به طور حتم آب روستایی یکی از نیازهای روستاییان است، گفت: اما متاسفانه مدتی است که به این موضوع به ویژه پرداخت اعتبارات ماده 180 بودجه سال 91 توجه نمی‌شود، لذا اگر این موضوع امسال پرداخت نشود در سال آینده اعتبارات 27 درصدی روستاییان شهری می‌شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از وضعیت کنونی پایداری برق در شهرستان ملایر، افزود: متاسفانه به این موضوع هیچ توجهی نمی‌شود و آسیب زیادی به وسایل برقی مردم این شهر زده است.

وی با تاکید بر اینکه وزارت آموزش و پرورش باید مطالبات فرهنگیان این منطقه را هر چه زودتر پرداخت کند، یادآور شد: متاسفانه مطالبات این افراد در هشت ماه اخیر پرداخت نشده است از این رو باید هر چه سریعتر در جهت تحقق اعتبارات این موضوع توجه شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با یادآوری ایجاد ردیف اعتباری برای ساخت بیمارستان ملایر در سفر هیات دولت به منطقه، افزود: در این سفر حدود دو میلیارد تومان برای ساخت این بیمارستان اعتبار اختصاص داده شد اما متاسفانه تاکنون این اعتبار محقق نشده است، از طرفی دیگر در شرایط کنونی وضعیت تامین داروهای بیماران خاص بسیار نامناسب شده است از این رو باید هر چه سریعتر برای این موضوع چاره‌ای اندیشید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet