پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 12:26:00
سرویس صحن
لاهوتی در تذکر شفاهی:

جایگزینی برنج ایرانی به جای برنج هندی موجب ایجاد انگیزه در شالیکاران می‌شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: جایگزینی برنج ایرانی به جای برنج هندی موجب ایجاد انگیزه در شالیکاران برای گسترش محصول می‌شود.
جایگزینی برنج ایرانی به جای برنج هندی موجب ایجاد انگیزه در شالیکاران می‌شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: جایگزینی برنج ایرانی به جای برنج هندی موجب ایجاد انگیزه در شالیکاران برای گسترش محصول می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/703.jpg جایگزینی,برنج,ایرانی,به,جای,برنج,هندی,موجب,ایجاد,انگیزه,در,شالیکاران,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (یکشنبه 20 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: با وجود اینکه به آغاز دوره برداشت محصول چای نزدیک می‌شویم هنوز مطالبات چایکاران پرداخت نشده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، افزود: متاسفانه وزیر جهاد کشاورزی هیچگونه نظارتی بر سازمان چای کشور ندارد و این سازمان تبدیل به محل صدور حواله برای عده‌ای خاص که چای خارجی را وارد کشور می‌کنند شده است و این امر چایکاران داخلی را با مشکلات اساسی مواجه ساخته است.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، یادآور شد: آقای وزیر، بهتر نیست به جای اینکه کیسه کیسه برنج هندی وارد کشور کنید و به دست مردم بدهید، برنج ایرانی را به دست آنان داده و انگیزه تولید بیشتر را فراهم کنید؟

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تعویض مسئولان حق دولت است خطاب به ابوالحسن فقیه رئیس سازمان هلال احمر کشور، گفت: شکستن قفل اتاق مدیریت که سال‌ها برای نظام زحمت کشیده است در حالی که تنها برای 24 ساعت از تعویض وی می‌گذشت جای تاسف دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet