خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 15:25:31
سرویس اجتماعی
احمدی‌لاشکی خبر داد:

پیگیری تسویه مطالبات بازنشستگان آموزش و پرورش در بودجه سه دوازدهم

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس، با بیان اینکه در تلاشیم تا مطالبات بازنشستگان آموزش وپرورش را در لایحه سه‌دوزدهم پیش‌بینی کنیم، گفت: از آنجا که افرادی که در سال ۹۱ بازنشسته شدند از پاداش آخر سال رقمی دریافت نکردند در تلاش هستیم تا از این طریق مطالبات آنها را تسویه کنیم.
پیگیری تسویه مطالبات بازنشستگان آموزش و پرورش در بودجه سه دوازدهم عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس، با بیان اینکه در تلاشیم تا مطالبات بازنشستگان آموزش وپرورش را در لایحه سه‌دوزدهم پیش‌بینی کنیم، گفت: از آنجا که افرادی که در سال 91 بازنشسته شدند از پاداش آخر سال رقمی دریافت نکردند در تلاش هستیم تا از این طریق مطالبات آنها را تسویه کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/26555.jpg پیگیری,تسویه,مطالبات,بازنشستگان,آموزش,و,پرورش,در,بودجه,سه,دوازدهم Icana

قاسم احمدی‌لاشکی در گفت ‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه نزدیک به 40 طرح‌ برای تقویت آموزش وتحقیقات و آموزش عالی کشور برای لحاظ شدن در لایحه بودجه مهیا شده است، گفت: بخشی از این طرح‌ها به وام‌های دانشجویی و شهریه‌های دانشجویی اختصاص دارد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: یارانه غذا و وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی از دیگر موضوعاتی است که در این طرح در نظر گرفته شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه تقویت مدارس فنی‌وحرفه‌ای از ضرورت‌های اصلی حوزه آموزش کشور است، تصریح کرد: بودجه‌هایی را برای انجام این مهم در نظر گرفته‌ایم تا هیات علمی قوی‌تر و وضعیت فنی‌وحرفه‌ای‌ها بهبود یابد.

وی، یکی از بزگترین دغدغه‌هایی فعلی آموزش وپرورش را مطالبات بازنشستگان این وزارتخانه خواند وافزود: ما بیشتر تلاشمان بر این بوده تا مطالبات بازنشستگان آموزش وپرورش را در لایحه سه‌دوزدهم پیش‌بینی کنیم زیرا افرادی که در سال 91 بازنشسته شدند از پاداش آخر سال، رقمی دریافت نکردند.

احمدی‌لاشکی، یادآور شد: پیشنهاد ما این است که از این 45 هزار میلیارد، بتوان مطالبات بازنشستگان را تسویه کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه به طور حتم اگر این 40 طرح در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهایی و به کمیسیون تلفیق فرستاده شود، اثربخش خواهد بود، گفت: باید این مهم در کمیسیون تلفیق مورد دفاع قرار گیرد، تا زمینه رشد علم در جامعه فراهم می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet