پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 17:51:42
سرویس سیاسی
امروز انتخاب شدند:

منصوری‌آرانی و آقامحمدی ‌نمایندگان کمیسیون امنیت ملی در کمیسیون تلفیق

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی سؤالات قاضی‌پور و اسدی نمایندگان مردم ارومیه و مشکین‌شهر در نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر داد.
منصوری‌آرانی و آقامحمدی ‌نمایندگان کمیسیون امنیت ملی در کمیسیون تلفیق سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی سؤالات قاضی‌پور و اسدی نمایندگان مردم ارومیه و مشکین‌شهر در نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/10562.jpg منصوری‌آرانی,و,آقامحمدی,‌نمایندگان,کمیسیون,امنیت,ملی,در,کمیسیون,تلفیق Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عصر امروز یک‌شنبه بیستم اسفند ماه با حضور همه اعضا تشکیل جلسه داد.

به گفته سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، نخستین موضوع مطرح شده در نشست امروز کمیسیون، ارائه گزارش تصمیمات هیات رئیسه کمیسیون در جلسه فوق‌العاده روز شنبه نوزدهم اسفندماه پیرامون حوادث تلخ و جنایت هولناک تروریستی در پاکستان علیه شیعیان مظلوم این کشور بود که از سوی رئیس کمیسیون انجام شد.

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مجددا حوادث تروریستی که با محوریت آمریکا و انگلیس در پاکستان رخ می‌دهد را محکوم و با خانواده‌های شهدا ابراز همدردی کردند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، طرح سوال‌های نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس از وزیر کشور و اسدی نماینده مردم مشکین شهر در مجلس، موضوع دوم مطرح شد.

وی تصریح کرد: جمع‌بندی سوال قاضی‌پور عبارت است از این که در صورت مصوب بودن بازارچه‌ها و معابر مرزی و نیز موافقت کشور همسایه در مبادلات دوسویه، وزارت کشور نسبت به بازگشایی آنها اقدام کند، ضمن اینکه سوال اسدی سوال ملی تشخیص داده شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در ادامه جلسه امروز کمیسیون، انتخاب نمایندگان امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در کمیسیون تلفیق بودجه نیز با رای مخفی مطرح شد که در نهایت عباسعلی منصوری آرانی و ابراهیم آقامحمدی به عنوان نمایندگان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در کمیسیون تلفیق انتخاب شدند.

نقوی حسینی گفت: بحث اصلی امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، بررسی لایحه بودجه سال 1392 کل کشور بود. بندهای 5 (جزء 3) 13 (جزء یک تا 3) 24، 43، 61  و 63 از جمله بندهایی است که به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مرتبط تشخیص داده شد. بندهای مذکور با حضور نمایندگان دیوان محاسبات و معاونت برنامه‌ریزی رئیس جمهور مورد بررسی قرار گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet