پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 17:39:08
سرویس اجتماعی
در نشست امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس انجام شد:

بررسی اعتبارات حوزه سلامت در بودجه 92 با حضور سرپرست وزارت بهداشت

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت:‌ در نشست امروز اعتبارات حوزه سلامت در لایحه بودجه سال ۹۲ با حضور محمدحسن طریقت‌منفرد سرپرست وزرات بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی و مسئولان این وزارتخانه مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی اعتبارات حوزه سلامت در بودجه 92 با حضور سرپرست وزارت بهداشت سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت:‌ در نشست امروز اعتبارات حوزه سلامت در لایحه بودجه سال 92 با حضور محمدحسن طریقت‌منفرد سرپرست وزرات بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی و مسئولان این وزارتخانه مورد بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/10585.jpg بررسی,اعتبارات,حوزه,سلامت,در,بودجه,92,با,حضور,سرپرست,وزارت,بهداشت Icana

سلیمان عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه 20 اسفند) کمیسیون، گفت: در نشست امروز اعتبارات حوزه سلامت در لایحه بودجه سال 92 با حضور محمدحسن طریقت‌منفرد سرپرست وزرات بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی و مسئولان این وزارتخانه مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: متأسفانه نشست امروز اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی نتیجه‌ای به‌دنبال نداشت، از این‌رو قرار شد که این موضوع در نشست آتی کمیسیون بررسی شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با یادآوری بررسی طرح انتزاع خدمات بیمه درمانی مددجویان روستایی، عشایری و شهری با جمعیت کمتر از 20 هزار نفر از سازمان بیمه خدمات درمانی و الحاق آن به کمیته امداد امام خمینی (ره) در نشست امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: با توجه به تشکیل نشدن سازمان بیمه سلامت، قرار شد که بیمه این گروه از جامعه به کمیته امداد الحاق شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet