پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/20 17:58:08
سرویس اجتماعی
در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انجام شد؛

انتخاب سلیمی و کوچکی‌نژاد برای عضویت در کمیسیون تلفیق

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با یادآوری انتخاب دو نفر از نمایندگان این کمیسیون برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور، گفت: در این رای‌گیری علیرضا سلیمی و جبار کوچکی‌نژاد به ترتیب با ۱۳ و ۱۰ رای انتخاب شدند.
انتخاب سلیمی و کوچکی‌نژاد برای عضویت در کمیسیون تلفیق عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با یادآوری انتخاب دو نفر از نمایندگان این کمیسیون برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور، گفت: در این رای‌گیری علیرضا سلیمی و جبار کوچکی‌نژاد به ترتیب با 13 و 10 رای انتخاب شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/10577.jpg انتخاب,سلیمی,و,کوچکی‌نژاد,برای,عضویت,در,کمیسیون,تلفیق Icana

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه در جلسه امروز کمیسیون اموزش و تحقیقات مجلس، دو نفر از نمایندگان برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور انتخاب شدند، افزود: در نشست امروز علیرضا سلیمی، قاسم احمدی‌لاشکی، علیرضا منادی سفیدان و کوچکی‌نژاد کاندیدای این عضویت شدند که در نهایت علیرضا سلیمی با 13 رای و کوچکی‌نژاد با 10 رای انتخاب شدند.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در ادامه جلسه کلیات بودجه توسط معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و اعضای کمیسیون مورد بحث قرار گرفت که نمایندگان نیز نقدهایی را به این کلیات داشتند، ادامه داد: امروز میزان وابستگی بودجه به نفت، درآمدها و هزینه‌ها همچنین منابع درآمدی و .. از موضوعاتی بود که در جلسه امروز مورد بررسی قرار گرفت و از فردا قرار است کمیسیون وارد بحث‌های حوزه آموزش کشور شود.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس نهم، ادامه داد: بحث خدمات به کارکنان دولت و بازنشستگان، یک رشد به ظاهر متفاوتی را داشت که بازهم لازم است این موضوع مورد بحث قرار گیرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه پیش‌بینی نشدن بودجه‌ای مناسب برای صندوق نوآوری و شکوفایی از نگرانی اصلی اعضای این کمیسیون محسوب می‌شود، گفت: با وجود آنکه گفته شده بودجه وزارت علوم 9در صد افزایش داشته اما به نظر می‌رسد این بودجه کاهش داشته است که در هر صورت کمیسیون در تلاش است تا این موضوعات را بررسی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet